Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 14-16 fokban 3 évesre már...

14-16 fokban 3 évesre már átmeneti kabátot (mennyi vastag) adsz?

Figyelt kérdés
Hogyan öltözteted alá? Harisnyát kap még?
2014. márc. 11. 13:14
 1/8 A kérdező kommentje:
*mennyire vastag
2014. márc. 11. 13:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy hete átmeneti kabátban jár, ha nagyon hideg van reggel vastagabb pulcsival, ha annyira nincs akkor rendes pulcsival. Harisnyát vagy vastagabb nacit kap, edzőcipőben jár.
2014. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A kabát mennyire vastag? Esetleg hasonlóról tudnál nekem képet linkelni?
2014. márc. 11. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú póló, közepes vastagságú kardigán, polárbéléses (nem az a halálvékony) széldzseki. Vékony naci, amiben vékony bélés van. Magasszárú cipő, de vékony, béleletlen. Kis pamut, fület takaró sapi.
2014. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 porcukormókus ***** válasza:

Ma harisnyat, farmert, hosszuunnu polot, pulcsit es mellenyt adtam rajuk, sapkaval, de seta kozben levettuk a sapit es a mellenyt is. Nalunk nagyon meleg van, 7agra sut a nap, kb mint majusban... :))

2.5eves es 18honapos gyerekek

2014. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

most jöttünk haza, kabát nélkül jött mert melege volt így is.

harisnyát 2 hete eltettem. azt 0 fokban adom rá, nem 16ban. már a vastag bélelt nadrágot is eltettem, sima kord nadrágban van kint, póló, pulcsi és egy nem polár béléses, de kicsit melegebb kabátban megy reggel.

bár holnap szerintem a vékonyabb kabátját adom rá (belül egy polár mellény van, kívül meg vízlepergetős)

2014. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. közben sétáltunk még egyet, csak mellényt adtam rá. iszonyú meleg van a napon, legalább 20 fok :)
2014. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

atléta, hosszú ujjú póló, és egy elvékonyodott bélésű télikabi+nagyon vékony sapi


alul pamut leggings, és vékonyabb melegítőgatyó

2014. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!