Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik az alapvető dolgok, amik...

Mik az alapvető dolgok, amik kisgyerek mellé kellenek a háztartásban (sérülés és betegség esetén)?

Figyelt kérdés
Tesómék elutaznak 2 hétre és én fogok vigyázni a 2 gyerkőcre (1 és 3 évesek). Amiket beszereztem: Fenistil csepp, lázcsillapító kúp és 2 féle szirup, fertőtlenítő spré sebre, szájnyálkahártya fertőtlenítő ecsetelő. Kellhet még valami?
2014. márc. 11. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
kötszer, sebtapasz,
2014. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:) szerencsések a testvéredék :) így felkészülsz biztosan minden rendben lesz... szerintem minden fontos megvan, ami kellhet
2014. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rugalmas végü lázmérö a picinek külön mivel ebben a korban még végbélben mérjük a kicsik hömérsékletét, ragtapaszok, betadine (a fertötlenitö sprét nem biztos hogy engedni fogják magukra fújni), nem tudom hogy áll az 1 éves a fogakkal (az enyém 14 hónapos és most jönnek a szemfogai és megszenvedjük rendesen) fogzásra dentinox gél....más nem jut eszembe.
2014. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lcs ***** válasza:
hát nem tudom, hogy megfázásos dolgokra gondoltál-e, de akkor nem árt orrspray, köptető, orrszívó (vagy nem tudom tesód mivel szokta takarítani a gyerkőcök orrát), vagy lehet ezeket majd ő viszi alapból a "gyerekpakkal" :))
2014. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nasivin orrspray+sós vizes orrspray, orrszívó. de amúgy ezek elég húzósak, mindkettő olyan 1700Ft körül, sztem csak akkor vedd meg, ha ténylegesen kell. de nálunk az orrszívó életbevágó, még a 3,5 évesem se tudja kifújni az orrát, és abból lesz a láz másnapra.


Amúgy ha láz van, akkor már doki is kell, úgyhogy ennél nem kell több...


De reméljünk nem lesz rá szükségetek! :) Amúgy ari vagy, hogy így készülsz, nem semmi hogy bevállalod őket, nem lesz egyszerű azt tudod gondolom...:-))

2014. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!