Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik Anna, Peti és Gergő...

Melyik Anna, Peti és Gergő könyvben van olyan mese ahol anyának pocakja van és jön a tesó?

Figyelt kérdés
Mivel a második babánkat várjuk, és talán így lenne a legegyszerűbb megértetni a 2 éves kisfiammal ezt au új szituációt. :o) Milyen más jó könyv mesekönyv van még ebben a témában? Köszi a válaszokat!

2014. márc. 12. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Például a Kistestvér érkezik-ben?!?!
2014. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nagycsalád lettünk című könyvben is van kistesós fejezet.

De én a kisfiamnak a Tesó-ügyet olvastam sokszor.Imádta. Édes, kis könyvecske, egész jól le van benne írva minden. Boldog babavárást!!

2014. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pont 2 éves volt az én kisfiam is mikor terhes lettem a kistesóval.Én is a kistestvér érkezik-et vettem ki a könyvtárból és abból nagyon jól megértette mi a szitu:)
2014. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Annakönyvben is várják a tesót, Petit.
2014. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!