Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan húzzam le 3 éves...

Hogyan húzzam le 3 éves kislányom lázát, ha sem a hűtőfürdőt nem viseli el, sem a vizes ruházást?

Figyelt kérdés
Délután óta folyamatosan magas láza van :( 3 óránként kap vmi lázcsillapítót. Sírása ellenére is kádba kéne tegyem? De ha felhergeli magát még jobban, abba is kimelegszik, ha oltári hisztit csap, mert nem akar fürdeni.
2014. márc. 12. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm minden alkalommal beült vele együtt a kádba.
2014. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém, jobbulást neki! :(

Én is beülnék vele a kádba.

2014. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos rengeteg olyan dolog van amit senki sem akar megtenni de muszáj.

Nem választás kérdése,vagy ha lázgörcsöt kap, akkor is jobb mint a hiszti.

2014. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 3,5 éves,de neki a szirupok önmagukban nem viszik le a lázát.Első nálam a hűtőfürdő,én ott szoktam lenni a kád mellett és játszunk.Azután nurofent adok,a rózsaszíneket nem szereti.Várok kb.35 percet,ha nem csökken adok neki egy kúpot....és így mindig lemegy.
2014. márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most biztos csak én vagyok elképedve de 3 óránként meg 35 perc múlva már adjátok is a 2.-ik adag lázcsillapítót!nem úgy van hogy minimum 4 de a legjobb ha 6 óra telik el a két gyógyszer között?Nem nagyon terheli így a veséjüket??
2014. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a cataflam csepp vált be 15-20 perc alatt leviszi a lázat.
2014. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!