Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két kisgyerekkel (3,5 év)...

Két kisgyerekkel (3,5 év) tengerpartra bevállanátok az utazást, ha hajnali 3 órakor kellene kelni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 15:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%
1el sem vállalom be és nem a hajnali kelés miatt. Nem mennék vele ilyen helyre nyaralni, mert az nem nyaralás lenne.
2014. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Mi voltunk 2 hétig. Éjjel indultunk, semmi gond nem volt. Az ikrek voltak 3,5 évesek, a lányom pedig 10 éves.
2014. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
igen simán, éjjal legalább alszanak jobban, esteleg ne is hajnalban hanem késö este induljatok.
2014. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! igen ám, de a repülö indulást nem lehet befolyásolni! reggel 6 kor indulna, hajnali 4 kor már a reptéren kell lenni,
2014. márc. 16. 15:26
 5/34 anonim ***** válasza:
Persze! Tavaly is bevállaltuk, idén is bevállaljuk. Legalább alszanak a repülőn. Ekkora gyerkőcökkel már meg lehet beszélni előtte jó pár nappal, hogy ez lesz, korán kell kelni, de utána milyen jó lesz majd a tengerben pancsolni, homokvárat építeni, stb. Nálunk ebből egyáltalán nem volt probléma. Este a szállodában picit előbb fektettük le őket, másnapra már el is felejtették a sok új élmény miatt a kellemetlen hajnali kelést :)
2014. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
ja értem, akkor sem lesz gond nyugi. Én utaztam már 8 hónapos gyerekkel 12 órát repülőn és többször leutaztam ezt a távot ugy hogy volt csecsemő a gépen, multkor mellettem ültek pont. semmi baj nem volt. A mögöttem ülö bácsi horkolása annál zavaróbb volt.
2014. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
bevallalnam. Mi atszeltuk a Foldet, Ausztraliabol, Melbourne, Dubai-on keresztul Becsig es onnan taxival Budapestre. Keso este indult a gep, 3 oraval elotte mar repteren kellett lenni, atszeltunk jo par idozonat, Dubai-ba ottani ido szerint hajnali 5kor erkeztunk, es ugy szinten 3 nap utan hajnalban indultunk Becsbe. Ezt az utat megtettuk 3szor, mikor a lanyom 10 honapos, 22 honapos es 3 ev 10 honapos volt. Az elso ket utazasra nem emlkeszik, az utolsot elvezte es emlekszik a nagy repulore a csuszdas strandokra. Amikor repulot lat szeretne Magyarorszagra menni. Mi mindig olyan programokat csinaltunk amibe ot is bele lehetett vonni, es igencsak elvezte. Az biztos h nem fekudtunk ki hevereszni a strandra allando mozgasban voltunk. Itt a tengerparton sem tudok a lanyom mellett hevereszni es napozni, de egyutt pancsizunk a tengerben elvezi a hullamokat, gyujtunk kagylokat, homokozunk. Szerintem vmi hasonloval siman le tudjatok kotni a gyerkocot. Lanyom imadja a tengert. Igaz ilyen szempontbol szrenecsesek vagyunk mert nekunk itt van, mi ovi utan sokszor kimegyunk, hisz az ovja a tengerrel szemben van. Szoval nem kell felni az uttol. Jovore ket picurival vagunk neki ujra haza Mo-ra nyaralni, iden azert nem megyunk mert a kisebbik meg nagyon pici es 4-5 honaposan nem akarom vele atszelni a Foldet, ugy hogy nem kapta meg a minimalis oltasait. A gepre vigyel sok jatekot, szinezo konyvet, mi vittuk az iPad-et es sokat jatszott vele.
2014. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

14 hósommal Horvátországba indultunk hajnali 4-kor,csak átettük a kiságyból az autósülésbe és mentünk is ő meg aludt édesdeden!Az elsőt nem is értem,már miért ne lehetne egy ekkora gyerekkel elindulni!Valóban a nyaralás már rég nem olyan mint mikor még nem voltak gyerekek de akkor most üljek otthon a 4 fal között míg nem lesznek mondjuk 15-18 évesek??

A 14 hósom nagyon élvezte a tengerpartot!Idén már 4 éves és van egy 18 hós öccse és újra nekivágunk az Adriának!

2014. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Nem volt 2 éves a lányom amikor törölkbe mentünk. Igaz s haza útnál kellett 3kor kelni a gép miatt. Meglepően érdeklődő volt, csak a repin aludt el, szava sem volt. :) Neked kell tudni milyen vérmérsékletűek a gyerkőceid.
2014. márc. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!a biztatást!igazábol csak 1 nap a hajnali kelés, mert odafele délelött menne a gép, tehát minden ok!a déli alvásuk is pont jó, mire oda érünk. az az egy nap borulna, a haza ut, a hajnali kelés miatt. tudom én is, hogy nem olyan a nyaralás gyerekkel, mint elötte gyerek nélkül, de itt belföldön voltunk velük, mindig jol érezték magukat, kislányom(ö a nagyobb)mai napig oda vágyik vissza, azért gondoltuk, hogy akkor egy tengerpartot bevállalnánk,csak másabb nekünk is.biztos ott is jol éreznék magukat, attol hogy gyerek van, igazad van, most akkor ne menjen az ember sehova, mert kisgyereke van, ez hülyeség.
2014. márc. 17. 08:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!