Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lányom 10 éves,3 hónapja...

A lányom 10 éves,3 hónapja vannak gondjai, minden lelete negatív, szerintetek merre tovább? Candidát kapta mint diagnózis, de az odalent van, nem? Én nem ismerem, nekem odalent sem volt még sosem.

Figyelt kérdés
12 kilót hízott 4hónap alatt, és hízik is, állandóan éhes, rengeteget eszik, sokszor van evés után széklete, oylankor megint éhes, és eszik is,puffad, mindig édességet enne, sokszor rémálmai vannak sírva jön át hozzám.A hormonjai mindegyik teljesen rendben, ultrahang ct mri minden okés, allergia tesztje volt ami egyedül Candidára lett pozitív.Nem liszt vagy laktóz vagy tejérzékeny, nem cukros, tényleg mindene negatív.E a Candida ez micsoda?Beutaltak emiatt infektológiára, azt mondták kell gyógyszer neki meg diéta.Ismeri valaki ezt a betegséget?

2014. márc. 17. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet nem jó felé gondolkozom de pajzsmirigyet is kizárták?
2014. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen magas, és hány kg MOST?
2014. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen, ki, az volt az első amire gondoltak, de tpo is jo,tsh is jo, t3 t4 tökéletes, ultrahang is volt,tehát hormon az összes jó,ezt is beleértve!Még sella felvételt is csináltak Neki, hogy mindent tényleg kizárjanak.És semmi,ezt ugy hidd el papiron makk egészséges, csak ez a gomba lett pozitiv az allergia teszten.
2014. márc. 17. 13:14
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Pajzsmirigy is okozhatja.


Szerintem mindenképpen ülj le vele beszélni.

12 kg iszonyatosan sok, gondolom még cikizhetik is mert ez most nagyon látványos.

Akár mi is ez az ételt ö viszi be magába, megállni is neki kell.

Ha most nem teszi ezt akkor egy életre tönkre teheti magát, majd csak a túlsúly és annak negatívumjai lesznek neki egész életére.


Mivel azért az ételek nagy részét otthonról szerzi be, így mindenképpen óriási változasra van szükség otthon étkezés terén.

2014. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
140centi és 59kiló....46 volt előtte....
2014. márc. 17. 13:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Anyukámnak is volt candida gombája és nem "odalent". Úgy kezdődött, hogy iszonyatos édességevési kényszere volt. Az esetek nagy százalékában ez a fő tünetek közé tartozik. Gyógyszert kapott és szigorú diétát. A gyógyszer nevét sajnos nem tudom, de 2-3 hónap alatt rendbe jött.
2014. márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én is és az orvos is elbezsélgettünk vele, és nem azért eszik mert unalmas neki, vagy mert nem tudom ma épp nem süt a nap, hanem korog a gyomra.Nem hittük el neki de meghallgattam a gyomrát és korog neki és az orvos is mondja hogy Ő is hallja, mert sokszor mire orvosnál sorra kerülünk egy órával evés után már korog a gyomra.És ez megy egész nap majdnem 3hónapja.privát orvosokhoz is vittem és mindenhol ugyanazt mondják: nem tudják.Pszichésen nem lehet mert akkor ugye nem a gyomra korog hanem akkor eszik.Amikor mondtuk az egyik privát dokinak hogy állandóan édeset kíván, akko mondta csináljunk iylen bőrtesztet mert Ő candidára gyanít.És pozitív.Most egy kedves hölgy itt privátban küldött egy cikekt Candidáról és teljesen stimmel.Az evés a hizás a rémálmok a kedvetlenség...és enni se szeret, néha az én étvágyam megy el attól ahogy látom hogyan eszik.Szó szerint nem szeret enni, csak azért eszik hogy elmúljon a gyomorkorgása.Holnap megyünk infektológiára.Nagyon kiváncsi vagyok!
2014. márc. 17. 13:21
 8/12 A kérdező kommentje:
6/7 és anyud is hízott meg evett többet is?Igen Janka is folyton csak édességet evett, így kezdődött, de azt hittük azért van mert testvérem azelőtt pár héttel hazajött Bécsből és hozta a sok édességet.De durván ette az édességet meg a sütiket.Akkor már gyanus volt de akkor nem is hízott,utána kezdődött a hízás mikor a sok evés jött.Anyudnak hol derült ez ki?Milyen vizsgálattal?
2014. márc. 17. 13:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, a választ megkaptátok. Érdemes beszélni egy hozzáértő szakemberrel, mert nagyon szigorú diétával lehet csak kijönni belőle. Minden pici megingás csak ront a helyzeten. És nem csak "odalent" lehet.
2014. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek.En tenyleg eddig azt hittem odalent van csak.Sosem hallottam azelott a Candidazasrol.Hihetetlen mik vannak.Es 10evesen.Csak tudnam mitol szaporodhattak el Neki ennyire.Remelm az ircosnal kapunk valaszt.
2014. márc. 17. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!