Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen immunerösítöt adtok a...

Milyen immunerösítöt adtok a gyermekeiteknek?

Figyelt kérdés
15hós kisfiamnak most van légcsögyulladása,antibiotikumot szed.Már ösz elején kezdtem adni neki homeos bogyokat(Oscilicoccinum)megfázás megelözésére,de sajnos most mégis beteg.Atb után szeretnék adni neki vmilyen immunerösítöt,probiotikumot,csak nem tudom milyet.Ti mit adtok gyerköceiteknek?Köszi elöre is a segítséget!
2009. dec. 15. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak természetes vitaminokat.A többiek vagy ártalmas anyagokat tartalmazhatnak,vagy károsak.Ekkora gyereknek adj mézes teát,fokhagymát,ecetes vöröshagymát,sok gyümölcsöt,főzeléket ( nem boltit),az sokkal többet ér.
2009. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cebion cseppeket adok neki az orvos tanácsára. Ez csak C-vitamin szóval ezzel tuti nem ártok neki. Azt hiszem multivitaminos verziója is van, de nem tudom azt mennyi idős kortól lehet adni.
2009. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeptembertől májusig Béres cseppet adok a gyerekeimnek,már harmadik éve.Kisebb megfázáson kivül semmi bajuk nem volt,egyetlen napot sem hiányoztak az iskolából betegség miatt.10 kg feletti gyerekeknek már adható.
2009. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Antibiotikum mellé adj neki Normaflórát.
2009. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen Vitakolant adtam a fiamnak. MEg Polivitaplex szirupot. Most a 15 hónapos lányomnak Cebion cseppet adok, de gondolkodom a vitakolan-on.

Az antibiotikumra tényleg jó a normaflore.

2009. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Cebion + Echinacea homeós bogyó + időnként bélflóra (Normaflore) + sok joghurt.
2009. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
semmit.változatosan táplálkozik. a sok műkaja el van felejtve. nem gyanús,hogy ezek a homeos bogyók szart se érnek???? csak a lóvét viszik.
2009. dec. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!