Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van most hányós, hőemelkedéses...

Van most hányós, hőemelkedéses, lázzal járó nyavalya? Ha igen, voltatok dokinál? Mit mondott?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Most kezd lecsengeni. Ha 5 nap után is van láz, akkor antibiotikum szükséges, mert ilyenkor már lehet kezdődő tüdőgyulladás. Mi kórházban is voltunk, mert annyira be volt durranva a torka, hogy alig tudott nyelni éssajnos hányt is.
2014. márc. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van.

Én most jövök ki belőle, lányom már túl van rajta, a férjem viszont még mindig sokat hány.

Én nem megyek dokihoz, mert az én háziorvosom nem nagyon foglalkozik a betegeivel, ha kell gyógyszer megírja, de ennyi.

A gyerekorvos megint csak nem olyan amilyennek lennie kellene.

2014. márc. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van és be is nyalta a lányom. Végül is semmi különöset nem mondott a doki. Lázra Nurofen, köhögésre (mert az is van) köptető, hasfájásra probiotikum, meg mellé még egy vizelet labor (nálunk mindig kell láz esetén a kórelőzmények miatt)
2014. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is megvolt, 1,5 nap alatt lecsengett
2014. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!