Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Családi napközi heti 2x, vagy bölcsi minden nap?

Figyelt kérdés
szeretném ha járna közösségbe,de nem életbevágó a dolog nem kell dolgozni mennem vagy ilyesmi. de talán könnyebben venné az ovit
2014. márc. 19. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csana. Ha csak az ovi előkészítése miatt kell. Itt is átesik a leváláson és több figyelem jut neki, mint a bölcsiben. A környezet is otthonosabb.
2014. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ha anyagilag nem számít, akkor bölcsibe vidd inkább. Ha számítanak az anyagiak is, akkor családi napközi heti kétszer. Állami bölcsibe csak akkor vidd, ha nem veszed el a helyet a dolgozó szülők gyerekeitől!
2014. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
anyagiak annyiban számítanak h egész havit nem tudnánk kifizetni de heti 2 nap az kb 30e az menne. nekem is ez a szimpatikusabb megoldás a gyerek szempontjából csak nem tudom h van-e értelme ha nem megy minden nap,nem zavarodik-e össze stb. dolgozni mennék szívesen de nem vagyok rászorulva
2014. márc. 19. 13:19
 4/12 A kérdező kommentje:
amúgy csak szeptembertől vinném 2 évesen
2014. márc. 19. 13:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Számomra ez nem lenne kérdés! Gyerekkel való legtőbb időt választanám, he megtehetem! Nagyon gyorsan megnőnek és ezt a nagyon szép korszakot Vele tölteném!
2014. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

csak azért, hogy majd az oviba könnyen beszokjon nem vinném. erre azért vannak más módik is, 2 évesen ha otthon vagy, inkább legyetek együtt.

bölcsibe akkor viheted ha dolgozol, szóval ez egyébként se opció.


vannak játszó bölcsik, ott együtt vagytok bent, de gyerekek között van és ugyanúgy csinálják a napirendet mint a sima bölcsibe. ez napi 1.000.-, étkezéssel. még olcsóbb is mint a csana, ugye 20E-re jön ki ha minden nap mentek

2014. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
játszós bölcsi elég értelmetlen sztem. programokra így is járunk..
2014. márc. 19. 13:47
 8/12 anonim ***** válasza:

mi jártunk játszó bölcsibe 10 hónapos korától 2 éves koráig, nem volt értelmetlen. nagyon szerette, fix időben mentünk heti 1x másokkal, így ugyan azokkal a gyerekekkel volt együtt, megszokott egy társaságot, szocializálódott, megtapasztalta a rendszert, mikor mi következik, hogyan kell viselkedni bölcsiben/oviban.

mi szülők meg jókat beszélgettünk míg a gyerekek játszottam :)

próbáljátok ki egyszer, nagyon szeretik a gyerekek

2014. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocs, ha nem így van!

Én azt szűrtem le a válaszokat olvasva, hogy Te akarsz egyedül maradni, míg a gyermekedet leadod!

2014. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ha le akarnám passzolni megtenném már most. elmennék dolgozni ő meg bölcsibe. azért írtam h nem vagyok rászorulva a munkára h tudjátok h nem muszáj vinnem,csak szeretném ha lenne egy kis rálátása arra h milyen lesz majd oviban. ha la akarnám passzolni percig sem hezitálnék vinném a sarki bölcsibe már holnap. szívesen csinálnék néha mást is-ez teljesen természetes-de nem az ő hátrányára.


bizonyára rosszul fogalmaztam ha ez hallatszott ki. abban sem vagyok biztos h egyáltalán vinnem kellene ovi előtt pont azért kérdeztem h van-e értelme,hasznos-e neki.

2014. márc. 19. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!