Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha hosszabb ideig...

Normális ha hosszabb ideig tart a has jobb oldalán jelentkező szúrás? Multkor fêl oran keresztul nem mult el. Voltam dokinal azt mondta semmi baj.

Figyelt kérdés
Tudom hogy nyulnak a mêhszalagok meg ilyenek de már mindjárt a 35. Hétben leszek eddig ilyem fájdalmas szúrâs nem volt.Van mitöl féljek?Valakinek volt hasonlo elmenye emnyi hetesen?elore is koszi a valaszaitokat!!!
2013. jún. 20. 02:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell felned;)

Semmi baj nincs.lehet a baba nyomott egy idegszalat.

Persze a szervezeted lassan felkeszul a szulesre!!;)

Konnyu gyors szulest es sok tejcsit kivanok neked!;)

Ne aggodj minden rendben;)

2013. jún. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, normális!

Nekem is volt,utolsó hetekben enyhül.

Több gyermekes.

2013. jún. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet, naponta többször is szúr a jobb felem, kellemetlenebb ha fekszem.. szerintem is a baba nyomhat valamit ott, mondjuk én már a 38. hétben vagyok, és elég nagy a babuci ;)
2013. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!