Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem lehet kapni az Anna...

Miért nem lehet kapni az Anna Peti Gergő könyveket sehol sem?

Figyelt kérdés
Hetek óta nem találom, nagyon kellene...
2014. márc. 19. 14:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
sőt még az alexandra webáruházban is lehet kapni 1 munkanapi szálitásal.
2014. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
pont tegnap vettem tescoba... igaz ott 3000.-, de már csak egy rész hiányzott és sehol nem találtam azt a részt :)
2014. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Tele van vele a tesco.
2014. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én is pont a tesco-t akartam javasolni. Ott mindig van.
2014. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Szilvi01 ***** válasza:
Debrecen Interspar
2014. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A debreceni tescoban nem volt, de az auchanban talaltunk. :) a libri webaruhazaban rendelheto, de miutan megrendeltem, irtak, hogy nem elerheto.
2014. márc. 20. 13:49
 17/19 anonim válasza:
Szia! Nekem is ez a problémám :( Én Auchanban nem láttam mostanában, pedig mindig figyelem, a Tesco-s újságban láttam én is hirdetést, de arra meg nem járunk. Csomó on-line boltot néztem most meg, de semmi. Na de az biztató, ha tényleg igaz, hogy új kiadás lesz. Aztán az is lehet, hogy megnőttek a gyerekek, Anna már kb 16 éves, lehet leállította anyukát, hogy most már elég lesz :)
2014. dec. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nekem a Libribe azt mondta az eladó, hogy az Alexandra kiadó nem tudott megegyezni az íróval, így ők ezért nem adják ki. És mivel még egy éves szerződés köti a könyvet az Alexandrához, ezért 1 évig még más sem adhatja ki.
2014. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Most karácsony előtt kerestem én is az Anna Peti könyveket Miskolcon. Sehol nem találtam belőle egy darabot sem, kivéve a Brendonban láttam még novemberben 2 példányt a Petikönyvből, de én nem ezt kerestem.

Karácsonyt előtt a könyvesboltban (Alxandra) azt mondta az eladó, hogy problémák vannak a kiadóval, a könyv valószínűleg kiadót vált januárban. Elmegy máshova (Pagony?)és ezért nem adják ki! Amíg az eladóval beszélgettem erről, 3 anyuka jött oda, szintén ezeket a könyveket keresve.

Elég nagy hülyeségnek tartom és gratulálok az érintetteknek, hogy nem voltak képesek az ünnepek előtt kiadni, vették volna, mint a cukrot...

2014. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!