Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves nem akar enni 2-3...

2 éves nem akar enni 2-3 falatnál többet! Valaki járt már így?

Figyelt kérdés
22hós koráig bőségesen evett mindent jó ízüen!mostnában van mikor csak egy pogácsát eszik.ma is csak 3 falat tepertőt volt hajlandó enni.súlyban teljesen normális,jó kedéjű,aktív kisgyerek de a hajam kihullik ettől hogy alig eszik és ha eszik akkor is kb 5 féle ételt.ki se nyitjaa száját ha valami nem tetszik neki.inni iszik .csak vizet tehát még az étvágyát sem szoktam elvenni cukorral! annyira válogatós lett!elfog ez múlni?eröltessem vagy ne??valami tipp?
2014. márc. 21. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondtak egy nagyon jó mondást annak idején, amikor ugyan ilyen problémáim voltak.Egyszerűen néha azt hittem a lányom fényevő..nagyon keveset evett..

Na erre mondták nekem azt, hogy higgyem el, a gyerek mindig pont annyit eszik amennyire szüksége van! :)

És tényleg csak átmeneti időszak volt.Voltak standard ételek amihez ragaszkodott..aztán bele-bele kóstolt a miénkbe, aztán rájött a kis agyával hogy az nem is olyan rossz! :)

Ne éld meg tragédiaként tényleg..van mikor zabálnak, de van olyan hogy még a kedvenc kajákat is félre tolják.

2014. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 éves korától 5 éves koráig nem evett. Családom halálra szekált vele, védőnő azt mondta, terített asztal mellett gyerek még nem halt éhen, engem idegesített, mindezek ellenére mindig azt mondtam neki, csak annyit egyen, amennyi jól esik. 5 évesen már lement egy fél kifli egyszerre, 6 évesen egy zsömlés szendvics is lecsúszott úszás után. Az igazi áttörés az iskolával jött, mikor 5 hónap alatt 5 kilót hízott. Azóta behozta a lemaradást.:))) És a mai napig büszke vagyok magamra, hogy nem erőszakoltam rá az evést, nem csináltam belőle evészavarost.
2014. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! türelmesen váni fogok és megpróbálok nem idegeskedni :D
2014. márc. 24. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!