Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hotel Pelionról vélemények?

Hotel Pelionról vélemények?

Figyelt kérdés
Oda megyünk nyáron kisgyerekkel, érdekelnének vélemények, tapasztalatok illetve a környéken mit érdemes megnézni kisgyerekkel (Tapolca).
2014. márc. 22. 07:30
 1/9 Jégtánc ***** válasza:
A hotelt nem ismerem,de a tavasbarlangba érdemes elmenni.Jól öltöztessétek fel mert ott hűvős van.A sümegi vár is érdekes,na meg Badacsony.Az sincs túl messze.Mennyire kicsi a gyermek?
2014. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem annyira kicsi, 4 éves múlt
2014. márc. 22. 11:38
 3/9 Jégtánc ***** válasza:
Akkor kb minden tetszeni fog neki ott és a környėken.Veszprém sincs messze,egy kirándulást megér.
2014. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Februárban voltunk ott, 5 éves a kislányom. Nagyon jól érezte magát, haza sem akart jönni. Szinte végig fürdött, nem unta meg, pedig itthon hetente kétszer jár úszni. A gyermekmegőrzőt is kipróbálta, de a wellness részleg volt a nyerő. A tavas barlang még nem volt nyitva, de egyébként is látta már. Oda érdemes elmenni, nagyon közel van a szállodához. Viszont a szálloda alatti barlang részbe lementünk. A Malom-tó is jó kis gyerekes program, és a Balaton is közel van. Mi elégedettek voltunk mindennel.
2014. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A wellness-részleg ezek szerint nagyon bejött, az én kisfiam is imád pancsolni! Mennyire meleg a vize bent? Nyáron már gondolom inkább a kint részleg jön majd számításba. Az étkezéssekkel megvoltatok elégedve?
2014. márc. 23. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Pelionban az ételek tényleg jók. Wellnes: van gyerekmedence, van bent két melegebb, abból az egyikbe nem vinném a gyereket, mert tényleg meleg. Ezek kisebb medencék. Van egy, ami 30 fok körüli, nagy, ennek van belső és külső része is, én gyerekkel ezt ajánlom. Illetve van egy nagy külső úszómedence, de az hűvösebb és mélyebb. Jó a játszótér is. Szerintem jó választás.
2014. márc. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, én Nagyvázsonyba mennék gyerekkel. A szomszédban van és jó a vár is.
2014. márc. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó hely.Mi kétszer voltunk ott, egyszer a fiunk 1, majd 2 éves korában. Most 4 éves, de most is nagyon szívesen mennék, és biztos vagyok benne, hogy jól érezné magát! Véleményem szerint nyáron a legjobb, a játszótere szuper! Van játszóház is, ahol ott is hagyhatod, ,képesített óvónők vigyáznak rá, és mindig csinálnak valami programot! A konyha is remek. És hát a környéken ezer helyre lehet menni kirándulni! Mi az egész Balaton-felvidéket bejártuk, szinte minden ki faluban megálltunk!

Jó nyaralást, remélem mi is hamarosan visszatérhetünk!

2014. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! A kisfiam imád pancsolni és a játszóházakat, játszótereket is nagyon szereti, úgyhogy biztosan jól fogjuk magunkat érezni!
2014. márc. 27. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!