Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiam agresszívabb lett az...

Fiam agresszívabb lett az óvodában zajló hatalmi harcok miatt, veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés

A csoportban van egy klikk, akik szadizzák a többieket, a fiamat szerintem nem, de a legjobb barátját nagyon. Fizikailag és szavakkal is bántják. Az egész most jutott a tudomásomra, fogok beszélni az óvónőkkel, ha kell a vezetővel is, mert nagyon megváltozott a fiam viselkedése. Durva a tesójával, azt mondja nekem, hogy megüt. Aztán persze leteremtem, és bocsánatot kér, de régen ilyen nem volt. Éjjelente rosszul alszik, rosszat álmodik, eddig nem tudtam mitôl vannak ezek a dolgok, de most összeállt a kép.

Járt valaki hasonló cipőben? Hogy alakultak a dolgok?



2014. márc. 25. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:

nálunk a csoportban volt egy kisfiú aki agresszív volt, valószínűleg autista mert nagyon sok egyéb tünete volt. egy másik kisfiú is elkezdett verekedni, persze a szülők egyből mondták, hogy nem ilyen a kisfiú, csak a másiktól tanulta el.

na a problémást kivették az oviból már 2 hónapja (ezt mi szülők kértük) de az utóbbi kisfiú még mindig verekedik, a szülőkkel nem lehet beszélni, mert állítják, hogy szent a gyerekük, csak a másikat utánozza. baj az, hogy pont az enyémet bántja leginkább.

mi megbeszéltük vele, hogy ütni, bántani senkit nem lehet, de visszaütni lehet. ez bejött úgy néz ki, azóta visszaüt neki és nem itthon próbálja levezetni a sérelmeit, hanem még a kisfiúval elintézi.

2014. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!