Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Így hogy merje az ember...

Így hogy merje az ember játszótérre vinni a gyerekeket?!

Figyelt kérdés

Nem egyszer olvasom már, ahogy aggódó szülők figyelmeztetik sorstársaikat, hogy vigyázzanak a játszótéren, mert néhány őrült szándékosan veszélyes tárgyakat hagy a téren.

Pl. ez a kép: [link] pengék vannak a kapaszkodókra felerősítve.

Egy sztoriban arról mesélt a szülő, hogy szögek voltak a kormánykerékre ragasztva...

Az sem egyszeri eset, hogy drogosok hátrahagyott fecskendőivel találta szembe magát a szülő....


2014. ápr. 1. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű, legyél óvatosabb. Nézd meg az eszközöket amin a gyermeked játszani szeretne. Ne legyél paranoiás, nagyon ritka lehet, hogy rejtett pengét ragasztanak egy kapaszkodóhoz. Ha nem lenne ritka akkor nem lett volna belőle hír. Nézd át egy kicsit jobban azt, amivel játszani szeretne a gyerkőc, ilyen egyszerű.
2014. ápr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá mód, inkább vidd kicsit messzebb, de őrzött és zárt játszótérre a gyereket.
2014. ápr. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerű. Ne a padon trécselj a többi anyukával, hanem állj a gyereked mellett és ellenőrizd a játékokat, mielőtt először használni kezdi.


Vagy ez csak nekem egyértelmű?

2014. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most nézem, uazt írtam, mint az első. Még a szóhasználat is stimmel.:D
2014. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez megint egy újabb hisztériakeltés, azért ennyire nem kéne unatkozni.

Előfordulnak persze játszóterek, ahol van szemét, akár drogos tű vagy üvegszilánk, kutyaszar és hasonlók, azért vagyunk mi anyukák, hogy ezekre odafigyeljünk és megpróbáljuk a bajt elkerülni, de azért állandóan rettegni és nyomozót játszatni elég idegbeteg dolog.

2014. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Őrzött játszótérről még sosem hallottam.
2014. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anyuka, még csak 18 leszek, de szerintem borzasztó, hogy ilyenekkel lehet találkozni olyan területen, ahol a megfordulók 90%-a gyerek. Nálam kiverte a biztosítékot. Ha óvatos is az ember, lehet csak egy másodpercre néz másik irányba az ember, és már fogdossa is a gyerek a drogos tűt...
2014. ápr. 1. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked azt ajánlom, mire gyermeked lesz, lehetőleg zárt lakóparkba költözz. Ott totál be van zárva a házak közé a játszótér és idegen nem jut be. Amúgy a szülők többsége képes megkeresni azt a játszóteret, amelyik tiszta és nem veszélyes a gyermekére.
2014. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!