Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet, hogy buta kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy buta kérdés, de mit illik egy olyan ember lagzijába vinni, akit tulajdonképpen alig ismerek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy haveri társaságom, ahol az egyik ismerősöm elhívott egy haverja lagzijába, ugyanis az ismerős lány, aki ment volna vele, lemondta, és rávett azzal, hogy tuti jó buli lesz. A társaságot ismerve ettől nem is félek, csak az a kérdésem, mit illik ilyenkor vinni? A vőlegénnyel idáig kétszer találkoztam, futólag. Bocsánat, ha butus a kérdés, de még sosem voltam lagziban.. :) Előre is köszönöm a segítséget!
2012. aug. 22. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Hát figyelj, nekem pl. régóta tervben van, hogy faluhelyt, ha barátokkal látok egy lagzit, akkor odacsapódjak a menethez, ha valaki kérdezi, ki vagyok, akkor valamelyik másodunokatestvér régi barátja:D Nem kell ilyenkor semmi, csak legyél ott és annyit eszel-iszol, amennyit akarsz:D
2012. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha úgymond párként mentek(lehet h nem jártok de téged visz, mint vendég) akkor elég ha adtok vmit közösen. egy kis pénz személytelen ugyan, de tuti kell nekik(jobb mint egy ismeretlentől kapott emlékszobor) és ezzel egyenlíted is a vacsi árát úgymond. kérdezd meg a haverodat h ő mit visz vele egyezkedj az is kínos lenne ha ő kb semmit te meg tányérkészletet
2012. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. aug. 22. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, felénk ez úgy megy, hogy ha csak valaki meghív kísérőnek, akkor nem kell vinni semmit - az ad ajándékot, akit eredetileg meghívtak a lagziba, vagyis itt a párod, aki hívott téged, viszi az ajándékot
2012. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!