Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rs 50 re rá fér két...

Aprilia rs 50 re rá fér két ember tudom hogy nem lehet rajta vinni mert nem engedi a törvény de ráfér mármint úgyértem van e hely a vezető mögöt?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

EZ attól függ hogy mekkora emberről beszélünk :)

Kicsi az ülés,nos egy gilera runerren vagy egy simsonon sokkal nagyobb hely van 2 ember számára.Nos ha egy 50ccm-mel mentek ketten,ezt egyből kiszúrják a jardok ,mert ez olyan mintha egy rikító táblával mennétek hogy fogjatok el felirattal :) Mellesleg sok a büntetés,nem érdemes ezzel szórakozni,pedig nem rossz dolog benzintyúkot utaztatni ,de nem hiába vannak erre is korlátozások a motoros jogsiban.

2014. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat tudom h nem érdemes de nem olyan helyen mennénk vele..:) szoval ha kicsi termetű akkor igen?:D
2014. jan. 10. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Fel lehet rá ülni ketten de egyáltalán nem kényelmes,na meg az utasra oda kell figyelni,ez nem játék,gondolj bele hogy véletlenül leesik és meghal akkor az a te felelősséged.És olyan nincs hogy olyan helyen ahol nem buksz le,mert mindenütt necces,ha kimész az erdőbe ott az erdészek nyomnak fel vagy a vadászok,szóval sehol nem vagy tökéletesen fedezve kívéve magénterületen .
2014. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen ez is igaz:)
2014. jan. 17. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!