Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 eves a kislanyom, hetfo ota...

4 eves a kislanyom, hetfo ota lazas! Kicsit veres a valadek ami az orrbol jon! Valaki hasonlo?

Figyelt kérdés
Elvittem ma a ful orr gegeszetre es azt mondta duzzatt az orrnyalkahartya,igazabol azert vittem mert hetfo ota nem non neki a takony az orrabol es egy ejszakat sem.aludttunk meg mint ahogy most sem!!!!Mar minden fele orr cseppet adttam.neki,most amit nehezen kitudok szivni azis kicsit veres!!Normalis ez???Ilyen meg sosem volt,es megilyedttem!!!
2014. ápr. 3. 01:26
 1/5 gabszem ***** válasza:
az orrszivást nem szabad erőltetni! Nagyon irritálja a nyálkahártyát. tengervizes orrsprayt használj, gőzöljetek diapulmonos vagy kamillás gőzben. párásitsd levegőt. vagy ami még nagyon jo az a soszoba.
2014. ápr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabszem ***** válasza:
jajj és a Calcimusc és a Fenistil cseppek is csökkentik a nyálkahártya duzzanatát.
2014. ápr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze,hogy vérzik,ha kiszárítod a nyálkahártyát a különböző orrcseppekkel,és agyon orrszívózod szegényt,miközben nem jön semmi :( Valamivel először meg kellene indítani a váladékot...ha egyáltalán van mit kiszívni.

Egyébként a kisfiam is a napokban volt lázas, (majd egy hétig)...antibiotikumot kapott...és csak egy pár nap után indult meg a váladék az orrából.

2014. ápr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon erősen fújja, gyereknek-felnőttnek egyaránt vérezhet az orra - megpattannak benne a hajszálerek, majd elmúlik, ha egy darabig nem fújja/szívod.

Mi a nagyon ragadós, kifújhatatlan náthára mindig kapunk valami köptetőt is (akkor is, ha nem köhög), legutóbb Mucoprontot, nyálkahártya duzzanatra pedig a Nasivin orcsepp vált be, sós vizes sprayvel váltogatva (hipertóniás narancssárga Physiomer).

2014. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!Kapja igen a sinupretet es a nasivin orrcseppet es a CA Kidet is!Az orvos mondta szivni kell neki hogy induljon meg a valadek!Mert ha nem.szivom akkor nem jon ki semmi ha fujja egyedul!
2014. ápr. 3. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!