Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen naptejet vesztek 2...

Milyen naptejet vesztek 2 éveseteknek? És mikortól kenitek őket?

Figyelt kérdés

Ismét dilemma, melyik naptej legyen :)

Tavaly egyszerűbb volt, mert még 1 év körül inkább a Bioderma 1 év alattiaknak valót vettem, de az szörnyű.... így idén valami mást vennék.



2014. ápr. 3. 14:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm a váladzodat! Én kérdeztem a Biodermát.

Az enyém is elmúlt 1 éves, szerintem már nyugodtan lehet használni a gyereknaptejet náluk. Már nem kell babás.

A márkát még mindig nem tudom, hogy milyet vegyek, de mivel az enyém is ficánka, ezért talán jobban járok ha spray változatot veszek. Én ezek közül fogok választani:

- Babé pumpás gyermeknaptej 50+

- Garnier Ambre Solaire Kids 50+

2014. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Miért jó a spray?

Én egyszer vettem magamnak, de alig tudtam nyomni a pumpáját mikor kentem magam, mert naptejes volt a kezem. Így végül két kezes feladat volt a naptej kinyomása :) azóta olyat nem veszek. Meg ha fújod akkor megy minden felé nem? Tehát nem tudod úgy ,hogy csak pl a nyakát, mert akkor megy a ruhára is.

Garnier nálam is befutó, de most nagyon elgondolkodtam a gyerek biodermán, csak nem az 1 év alattiaknak, meg még esetleg a Vichy.

2014. ápr. 4. 09:23
 13/18 anonim ***** válasza:

Végülis igazas van :-)

Szerintem van előnye a spraysnek meg hátránya is. Én nem tudom milyen sprays volt amiből nem jött rendesen, de én magamra felnőtt sprayst használok (Garnier). Én azért szeretem jobban, mert egyszerűbben kenhető és nem foltokban barnulok tőle. Könnyedebb az állaga, nem érzem, hogy "meszelve" lennék tőle.

Hátránya persze az, hogy ruhában nehéz használni. Hát meggondolom. Mindjárt írok is ki kérdést. Lehet tényleg jobb egy kisgyereknek a krém változat. :-)

2014. ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszi!!! Engem is érdekel azért a pumpás téma, de úgy látom a fórumodba aki írt ő sem ajánlotta.

Én biztos flakonosat, tubusosat veszek.

Pl ha az arcát kenem, akkor oda úgyis a kezemre kéne fújni és úgy kenném be. A karja is elég pici, az enyémhez képest, így szerintem még több menne pocsékba, vagy a ruhára. Bár arra nem gondoltam, hogy esetleg másabb állagú lenne. Én DM-es próbáltam meg Avonost de ez régen volt, több éve, azok egyik sem vált be nekem, mindkettővel gond volt a kifújással. Gondold át, de lehet aztán meg tök jól jársz vele, de nem hinném, de figyelem a fórumod, hátha már próbálták többen esetleg.

2014. ápr. 4. 12:36
 16/18 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én sprayt fogok venni, az biztos. Tavaly is az volt, sokkal könnyebb felvinni a gyerekre, sokkal könnyebben eloszlatható a bőrön, mint a tubusos.
2014. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A 9-as vagyok.

Csak, hogy megkönnyítsem a dolgod:)

Mi ezt használtuk tavaly és idén is ezt fogjuk. Nem "vakolja" le a gyerek bőrét, nem hagy foltot, sem zsíros érzetet, de véd tökéletesen és nem irritál:) Könnyű fújni, nem dugul be a szórófej, és egy örökmozdó gyereknél szerintem praktikus a felvitele, és nagyon könnyű az állaga:)


[link]

2014. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi :) lehet ilyet veszek, bár nem tudom flakonosba van-e :) én még mindig idegenkedem a fújóstól, de lehet annyian mondjátok bevállalom aztán legfeljebb soha többé tényleg :)))))

Szimpi a bioderma, és látom ez a 1 év felettieké nem az amit én vettem tavaly a fehérítős :)

2014. ápr. 4. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!