Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felveszik óvodába ha alváshoz...

Felveszik óvodába ha alváshoz még nem szobatiszta?

Figyelt kérdés
Juniusban lesz 3 éves a kislányom,és bár szeptemberig még van időnk,de mi van ha addig sem lesz alvásnál szobatiszta?mert ugye hiába is erőltetem,ha nem lesz még hozzá érett....bár remélem addig sikerül teljesen pelus nélkűl aludni
2014. ápr. 3. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Kislányom ovijában felveszik, de nem alhat ott. Szerintem kérdezd meg az ovit, ahova íratod.
2014. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem adod rá , akkor bepisil? Próbáltad már? Nekem a lányom elég későn lett szobatiszta, 3 hónap múlva 3 éves lett volna és 3. napon elfelejtettem pelust adni rá, nem pisilt be , azóta sem. Nagyon örülök, hogy így történt , mert lehet jobban rágörcsöltem volna a témára. Próbáld meg , hogy lefekvés előtt már ne igyon sokat és pisiljen alvás előtt.
2014. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először a délutáni alvást próbáld ki. Az oviban is alvás előtt pisilnek. Kisfiam 3,5 éves én még éjszakára adok rá pelust,de a délutáni alváshoz nem kell,már nagyon régóta. Én hiszem,hogy mindenre megérnek...a napokban kezdte mondani,hogy éjszakára se kér pelust...hétvégén kezdjük :)

Ne aggódj,még nagyon sok idő van szeptemberig :)

2014. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!