Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan oldottátok meg a...

Hogyan oldottátok meg a kiságyból való átszoktatást a gyerekágyba? Úgy értem, hogy legyen még szem előtt a rácsos, vagy nyugodtan szedjem szét, hogy ne legyen választása a vándorlásra? Mennyire hamar szokja majd meg az újjat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!

Lehet hogy nem pontosan arra válazsolok,de mi jelenleg úgy altatjuk hogy a kiságya oldala le lett szedve és egy gyermek biztonsági rács van oldalra felszereleve(sajnos még nem tudtuk megvenni nkei a gyerkőcágyat,leesés gátlósat,szeretnénk mert nagyon vándorol éjszaka a Lurkónk,22hónapos).Így nem esik le de szabadon tud mozogni!Este ő fekszik le és reggel egyedül kel,ha akar,de legtöbbször ágyba kéri a kakaót és még lustizik!Első két este jött át,de visszasétált az ágyba és egy délelőtti alvasnál kaptam rajta hogy kijött játszani de ennyi!Kb 4 hónapja vagyunk így és nem kellett többet ágybatessékelni!Reméljük hamarosan megvesszük a nagyobb ágat és az is tettszik neki!Ő mindig is egyedül aludt el,nem altatós baba!Remélem kicsit segítettem!

2009. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk a kistestvér miatt kellett új, nagy ágyba költöznie a kislányomnak. Egyúttal másik szobába is. Nagyon féltem tőle, hogy hogyan fogja megszokni, mert nagyon mozgékony volt a kiságyába, meg legtöbbször kikéretőzött belőle hajnalban. Aztán elkészült a szoba, benne a szép új (vagyis neki új) ágyával. Elmagyarűztuk neki, hogy ezentúl ez lesz az új ágya, nézze csak meg, milyen szép. Ha valaki jött hozzánk, az volt az első, hogy megmutatta neki az új szobáját, meg persze az ágyikót is. Minden gond nélkül alszik azóta is, semmi gond nem volt vele. Úgyhogy kár volt az aggódásért. A fejrészénél rács van, nehogy leessen. 2 éves múlt a lányom.
2009. dec. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!