Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretitek a Fischer Price...

Szeretitek a Fischer Price játékokat? A gyerekek szeretik? Mennyire "jók" ezek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 06:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem,na és a lányom is.Minőségi játékok,ami meg is látszik,mert van használva rendesen,dobálja,stb,de egy karcolás nincs rajta.Fejleszti a gyerekeket,kedvesen énekel,zenél,szerintem megéri az árát.Nekünk van pár féle,de egyiket sem bántam meg.11 hónapos a lánykám,még sokáig használni fogja őket.
2011. ápr. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagy részt FP játékaink vannak. Kisfiam nagyon szereti mindegyiket és fejleszti is, nagyon ügyes kisbaba. Nem bántam meg én sem eddig egyiket sem és a jövőben is veszünk majd neki.
2011. ápr. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon tartósak. A fiam elég vadóc, nem vigyáz a játékaira de a FP-okon nem tud kifogni.
2011. ápr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is jók, csak nagyon drágák:)

Viszont a minőségük megkérdőjelezhetetlen. Az én fiam e tudja tönkretenni, pedig megpróbál mindent:)

2011. ápr. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is mit kaptak már a játékok.... Van százlábúnk, teddy macis kiskönyvünk, barátnőméktől volt nálunk kölcsönbe pillangókönyv is, és volt projektoros zenélő körforgónk is.

Kisfiam másfél éves, imádja a százlábút és a teddy macis kiskönyvet is. Próbálja mondani utána a dolgokat, utánozza az állathangokat a mesélővel együtt, és az énekekből is már tud egy-két szót, rendszerint az utolsókat mondja. :)

2011. ápr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jók. Nekünk van dzsungeles pihenőszékünk, pillangónk, tanuló kutyusunk és mind szuper! Ja és még egy nagy előnyük van a minőségen kívül: magyarul beszélnek és ez nagyon fontos!
2011. ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaj, tényleg, a dzsungeles pihenőszéket kihagytam. Azt is nagyon szerette kisfiam, nagyon sokat nyúztuk. 7.34-es vagyok.
2011. ápr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is nagyon szereti öket.És tényleg megéri az árát.Az elsö amit megvettünk neki az A delux 2az 1-ben pihenöszék volt.Majd utánna a telefon,tanulószék,farm,repülö,traktor,hajó,elefánt,teknösbéka,csiga,és a nagy garázs.Ezeket karácsonyra kapta ill születésnapjára.De van neki játéka a wow-tól azok is törhetetlen játékok.Valamivel igaz azok 1 -1,5 éves kortól valok.
2011. ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. nekünk FP kivűl még Playskool játékaink vannak, azok is jó minőségűek és tartósak!
2011. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Lamaze és FP játékaink vannak fele-fele arányban, nagyon szereti őket a kisfiam és mindegyik minőségi!
2011. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!