Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A golyóvezető jó játék?

A golyóvezető jó játék?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolsz?

[link]

ha igen akkor az én válaszom hogy mindkét fiam nagy ívben letojta,SOHA de SOHA nem jáétszottak vele 1 percet sem!Ez volt az egyetlen ilyen játék az életünkben!Most hétvégén megyek börzére árulni többek között ezt is viszem eladni!:)

2014. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim kicsit tologatják, ha éppen a kezükbe kerül (nekünk nincs csak a nővérem gyerekeinek meg a játszóházban), de nem a kedvencük, nem is köti le őket sokáig.
2014. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lányom 2 éves, van hogy rákap és akkor előveszi és játszik vele.

Egynek jó. Végül is ebben a korban minden játékot hamar megunnak, ezt sem használja kevesebbet mint a többi játékát.

2014. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyém szereti. Szoktam közbe mondani a színeket vagy milyen formájú amit éppen vezetni próbál.

Nagy helyet foglal szeritnem, így inkább kisebbet vegyél, de ne nagyon picit, mert az meg nehezebb vezetgetni.

Nekem ikeás van, ez nagyobb, már nem vennék ilyet, inkább kisebb faját.

De vidd el ikeába és ott van kirakva ilyen, ha látod tetszik neki akkor vegyél valamilyet, ha rá se néz akkor hagyd.

2014. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!