Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 eves kisfiamnak melyik...

3 eves kisfiamnak melyik lenne biztonsagosabb uszashoz? Karuszo vagy uszomelleny?

Figyelt kérdés
tavaly meg fel e nagymedencebe(otthon) a strandon sem akart belemenni a vizbe.itthon a kadba imad lubickolni.most nem tudom melyik lenne biztonsagos.tavaly uszogumija volt ami a labanal keresztezett.melyik jobb?a ti babatoknak milyen van?
2014. ápr. 11. 11:07
 1/6 A kérdező kommentje:
ilyen uszogumink volt tavaly [link]
2014. ápr. 11. 11:10
 2/6 anonim ***** válasza:
mellény. a arúszó egyátalán nm biztonságos. ha elcsúszik,a gyerek teste a víz alá merül, csak a karját tartja fenn. az úszó gumi is hasonlóan rossz.
2014. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
es uszomellenybol melyik fajta a legjobb?ha tudtok linkeljetek
2014. ápr. 11. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekünk is van medencénk, van mellényünk, karúszónk és úszógumink is. most 4 éves a fiam, szóval tavaly 3 volt :)


a mellény az nem lubickolásra van kitalálva! az arra jó ha elmentek csónakázni akkor ráadjátok. úszni nem tud benne, mert az egész felsőtestét tartja fenn, egyszerűen csak nyomja felfelé a gyereket...


az úszógumi jó, ennyi idősen már bőven elég, viszont az enyém ugrál a medencébe nekifutásból, és ahogy csobbant, ő ment a víz alá, a gumi meg fönn maradt, szóval én is ugrálhattam lelkesen utána :D


nekünk a karúszó jött be a legjobban! a két kezénél tartja fenn, ezért a nyakáig elsüllyed a gyerek, tehát kell dolgoznia, kalimpálnia :) a víz alá is tud vele menni, egy jó ugrásnál egészen a medence aljáig tudott süllyedni, a mellénnyel meg csak vergődik a víz felszínén, de nem benne :D


egyébként azzal tanul úszni ami a legkisebb segítséget adja és gondolom nálatok is szempont, hogy legalább a víz felszínére fel tudjon jönni ha véletlen belepottyan. nekünk ez karúszóval sikerült, végén már nélküle is ugrott, és fel is tudott jönni :)

2014. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyerek nálunk csak felügyelettel pancsolhat. Ez azt jelenti, hogy max. 2m-re vagyunk tőle. Gondolkoztunk mi is a mellényen, de egyrészt piszok drága, másrészt mivel kis súlytartományt ölel fel, elvetettük. Tökéletes volt az 1500 ft-os karúszó. Aranyos volt ahogy próbált vele úszni. Igaz néha belement a szájába a víz az elején, de hamar megtanulta, hogy hogyan köpje ki, illetve hogy pancsolás közben nem nyitott szájjal kell nevetni. A mellény inkább vizisíhez, csónakázáshoz és ilyesmikhez jobb. Szerintem.
2014. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!