Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik biztonságosabb? A...

Melyik biztonságosabb? A pótkerekes bicikli, vagy a futó bicikli?

Figyelt kérdés
Annyian dicsérik a futóbicikli,hogy nem tudok dönteni hogy melyiket vegyük meg két és fél éves gyermekemnek.Melyikkel lehet nagyobbat esni?Vagy utolérni amikor "beindul"vele?Valamiért tartok a futóbiciklitől.Mik a tapasztalatok?

2012. jan. 12. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

22 hósan kapott a lányom futóbicajt, és 3 évesen kapta a pótkerekest. Addigra ő már megunta a futót. Tulajdonképpen a futóbicaj után nem kellett volna pótkerekest venni neki, mert megtanult egyensúlyozni nagyon szuperül, csak én nem akartam, nehogy csalódjon, ha sokat esik esetleg.

Ha beindulnak, akkor mindegy, mivel vannak: motor, futó, vagy sima bicaj, így is úgy is futni kell utánuk.

Elesni bármivel el lehet.

Ha tartasz a futótól, akkor vegyél egy kis pótkerekes cangát, de lehet, hogy még nehéz lesz hajtania a gyerekednek a pedálokat.

2012. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kislanyom 2 es fel evesen kapott potkerekeset, annyira nem volt oda erte, ugyesen hajtotta a pedalt, de hamar elfaradt, messze nem tudtunk menni. 3 eves kora utan kapott egy futobicajt, egybol megszerette nagyon, hihetetlenul sokat ugyesedett vele, messzebbre is el tudtunk igy menni. 4 es fel eevs most es most is ez a kedvenc, a rendes bicikli mellozve van. Nyarn otthon nagyszuloknel probaltuk a biciklizest, es egybol tudott par metert menni potkerek nelkul. Azota nem probaltuk, mert visszajottunk kulfoldre, parpm sokat dolgozik, en pocakos vagyok es nem birok segiteni neki. De szerintem kezdetnek jobb a futobringa!
2012. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már csak azt szeretném megkérdezni,hogy nagyokat tud vele esni?Nagyobbak a sérülések?Egyáltalán sokat esne vele?
2012. jan. 12. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
2 és fél évesen kapta a fiam a futóbicót esett vele kb.2szer eddig dehát ez bármi mással is előfordulhat. Viszont 4 éves múlt és még mindig imádja!!! Most veszek a kisebbemnek is egyet.
2012. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok: soha nem esett el a futobringaval ( de a potkerekessel sem).
2012. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!