Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Barátnőm elhanyagolja a fiát....

Barátnőm elhanyagolja a fiát. Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés

Adott a barátnőm és férje, van két gyerekük, egy 3 éves kisfiú és most hozták a haza a kórházból a kislányukat, aki koraszülött lett, kórházban volt. A pici életveszélyben volt, tüdőgyulladással. Azóta a szülőknek csak a kislány létezik: a kisfiú rendszeresen le van passzolva, míg ők hármasban babáznak. A fiú egyre rosszabb, oviban nem bírnak vele, folyton sír és hisztizek, de a szülők szerint minden a legnagyobb rendben.


Megoldás mi lenne?



2014. ápr. 11. 14:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok...a válaszom óta már nekem is megszületett a második babám! Nem könnyű. tény hogy a nagyobbikra nincs annyi időm,és sűrűbben is rá kell szóljak hogy ne beszéljen hangosan meg egyebek...néha jólesik ha valaki jön a családból, és akár egy fél órára is kimegy vele játszani vagy lefoglalja, de ettől még nincs elhanyagolva vagy kevésbé szeretve, bár lehet van egy két ember,akinek úgy tűnik. Mindenki tudja, én pedig tapasztalom, hogy egy egészséges, időre született picivel többet kell foglalkozni mint egy nagyobbal, hisz nem tudja mondani ha éhes. fázik vagy álmos. egy koraszülött, beteg kicsi pedig még ennél is több odafigyelést igényel. lehet kérdező csak Te látta másképp a dolgokat. Mi a helyzet azóta?
2014. jún. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%
Mióta "passzolják" le a fiút az se mind1? Én is lassan szülök, van már egy lányom aki bár nem sajátom, de én nevelem évek óta. Nálunk már előre le lett beszélve a nagyszülőkkel, hogy ha megszületik a tesó akkor náluk lesz a kislány pár hétig. Főleg most hogy jön a nyári szünet, ovi se lesz így nagyon meg se kellett beszélni velük, egyértelmű volt hogy náluk lesz pár hétig míg anyum nekem segít itthon ha úgy van a kicsi körül. Szerintem neked nincs egy gyereked sem kérdező, ha lenne tudnád hogy ez nem ilyen egyszerű, egy gyerek nevelése sem csak fekete és fehér. Nem tudom kihez van itt lepasszolva, de ha családtagnál van, vagy megbízható szerető embereknél az miért baj? Nagyszülei, keresztszülei, unokatesói is vannak egy gyereknek nem csak szülei miért ne segíthetnének, főleg hogy írod is milyen életveszélyben volt a baba, stb.
2014. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kire hagyják a fiút?

Te, beszélgettél már a fiúcskával? Mit éreztél, hogy van?

2014. jún. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A nő már nem a barátnőm, a kislánya meg meghalt, szóval... Régi sztori, láttam h válaszoltatok azóta. A kisfiú helyrejött, most már nem kell lepasszolni. Úgyse bírt volna el 2 gyerekkel a volt bnőm és nem voltam féltékeny senkire, akinek beteg babája van volt vagy akármi, inkább fogd be a szád aki ezt írtad, szánalom -.-
2015. jan. 12. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!