Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig normális, hogy az...

Meddig normális, hogy az apuka együtt fürdik a lányával?

Figyelt kérdés
Nem fürdetés, hanem együtt fürdés. Hány éves korig normális?
2014. ápr. 14. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Számomra egyaltalan nem normalis az együtt fürdés a gyerekkel, mindegy, higy melyik szulo es milyen nemű a gyerek. ...
2014. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
addig, amíg a kislányt nem zavarja.
2014. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Akkor ha a kislányt 14 évesen se zavarja akkor az úgy normális szerinted???
2014. ápr. 14. 10:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, talán 6-7 éves korban lehet a határ, hisz akkor jön a szégyenlősség.

én fiam 4 éves, régen sokat fürödtünk együtt, most már csak nagyon ritkán ülök be mellé, nagyon sokat kérlel, de nekem már nem jó, kellemetlenül érzem magam, takargatom magam. szerintem előbb kezdi el zavarni a szülőt amúgy :)

2014. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ha egyiküket sem zavarja akkor akármeddig. És szerintem az beteges ha valaki szexuális tartalmat lát ebben.
2014. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is max ovis korig engedném egyébként. Teljesen megdöbbentem, hogyegyik ismerős apuka a majdnem 8 éves lányával fürdik, sőt úgy alszanak el, hogy fogják egymás kezét. Ez már túlzás ugye?
2014. ápr. 14. 10:31
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem csak túlzás, hanem abúzus véleményem szerint! Nem tartom egészségesnek az ilyen felnőttet, aki a gyerekével pótolja a hiányzó intimitást!

Magával az együtt fürdéssel sem értek egyet, mert higiéniai kivetnivaló is van benne bőven. A felnőtt bőréről, nemi szervéről leoldódó mikroflóra nem biztos, hogy a kisgyereknek jót tesz..

Meg miért is kellene ezt erőltetni? Ezekben a családokban nincsen meg a természetes intim határ sem. A mi kultúránkban ez természetellenes.

Nálunk külön fürdik mindenki, felváltva fürdetjük a 27 hónapos fiúnkat és imád így is pacsálni, semmi szüksége a közös fürdésre. El sem férnénk a kádban.

2014. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Látom megjelentek a liberális elvű lepontozó anyukák. Sokan összekeverik a szabadságot a szabadossággal.
2014. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A fiam 2 eves mar most észre vettük hogy érdekli a mi micsoda ?. Nem kezelem tabu kent de mar most zavarba hozz néha . Meg lett neki mondva mi a fiú es mi a lány es egyenlőre ennyi


Most meg nyugodtan zuhanyzóm előtte de szerintem ez Max 4 eves koráig mehet így.


A fent leírtakról nekem is az a velemenyem hogy túlzás ,apa lány kapcsolat ne ilyen alapokra épüljön

2014. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!