Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyereketek miket...

3 éves gyereketek miket rajzol? Mennyire felismerhető?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 3 évesen semmit nem rajzolt. 3,5 évesen rajzolt kriksz-krakszokat, 4 évesen már tudott virágot meg füvet. Most 4,5 éves, tud virágot, fát, pillangót, napot, almát - nagyjából ennyi.
2014. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

a nagylányom és a kicsi 3évesen már nagyon szépen és felismerhetően rajzol

emberke virág barifelhő süni cica stb.....

a nagy most 6.os és nem egy versenyen volt már első helyezett

2014. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
3 éves kicsim rajzol embereket, "lovakar"-annak mondja, napocskát, úgy színez, hogy alig megy ki a vonalból. Nagyobbacskám ennyi idősen még a cerkát sem volt hajlandó normálisan megfogni.Gyerekfüggő.
2014. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Juniusban lesz 3 éves a kislányom,de csak firkálgat,még napocskát sem rajzol,pedig mutatom neki mit hogyan kell....
2014. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én 3 éves fiam két felismerhető dolgot tud rajzolni: kör és vonal. :) Színezni csakis úgy hajlandó, ha valaki fogja és vezeti a kezét,különben meg sem fogja a ceruzát. Az oviban is ovónénivel színezett és ez lett kitéve a faliújságra. Egyik anyuka kérdezte is,h jól látja, milyen gyönyörűen színez a fiam? Elmeséltem neki, hogy hát nem pont így van. :)) Viszont kirakózásban kenterbe verné bármelyik 3 évest, neki ez az erőssége.
2014. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez is teljesen gyerekfüggő.

Lányom nyáron lesz 4, kb 2-3 hónapja rajzol felismerhetően katicát, napocskát, balerinát. Barátnője kb egyidősek sokkal szebben rajzol, színez. Lányomnak a rajzolás, színezés nem az erőssége, nem is köti le neki uncsi.

Fiam lassan 2 éves lesz, ugyanúgy rajzolja a kört, ahogy a lányom, sőt néha szebben, szabályosabban.

2014. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam juliusba lesz 3éves.de nem szeret rajzolni,se szinezni.pedig mindig leülök vele hogy rajzoljunk.ha le is ül max 5percig köti le a rajzolás....elég hiperaktiv gyerek
2014. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Két lányom van, mindkettő nagyon jó rajzos.

A nagyobbik 2,5 évesen már emberkéket rajzolt, 3 évesen már szinte mindent.

A kisebbik 3 évesen kezdte az emberkét, most -pár hónappal később- már szinte mindent rajzol. Bármit lerajzolok, nagyon ügyesen próbálja utánozni. Persze mindig ugyanaz van nálunk: tavaszi képek, virágok, tündérek, unikornisok, állatkák, emberek, általában ezeket rajzolja mindkét lányom.

2014. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mindenkinek ment a zöld kéz. A lányom az a típusú gyerek, aki elvan ugyan kint a szabadban is órákig, de ha leültetem az asztalhoz, és elé rákok gyurmát, ceruzát, ollót, ragasztót, akkor nem akar felállni onnan.

Ma éppen mosogattam, amikor ő rajzolt, és mondta, hogy rajzol a húsveti nyuszinak. Embereket olyan 2,5 évesen kezdett rajzolni. Most meg lerajzolta Arielt, a kis hableányt. Meglepődtem, mert egészen felismerhető lett. :D

2014. ápr. 17. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!