Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5éves gyereketek már teljesen...

5éves gyereketek már teljesen egyedül fürdik meg öltözik? Harisnyát is?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2014. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Jövőhéten lesz 5 éves.

Egyedül letusol, de hajat mosni nem szeret.

Felöltözik egyedül, leggings zoknit felhúzza, harisnyát nem hord.

Általában együtt fürdenek a picivel, s látom hogy mosdik, de van hogy egyedül megy el tusolni.

Öltöztetem is félig, mert a leggings zokni bugyi felső megy, de utánna belassul, s sietni kell, ezért a másik nadrágot, kardigánt, kabátot... Segítek neki felvenni.

2014. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5,5 éves fiam nem egyedül fürdik, segíteni kell. Képes rá, hogy egyedül felöltözzön, ha érdeke fűződik hozzá, pl. játszóház, vagy kirándulás van beígérve. Amúgy nem hajlandó, nyüstölni kell folyamatosan, minden egyes ruhadarabot külön kérni, így inkább öltöztetem, mert különben soha nem indulnánk el. Harisnyát nem nagyon hord, így azt felvenni nem tudja.
2014. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
decemberben múlt 5 éves. egyedül fürdik, törölközik és öltözik.
2014. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen. Harisnyàt is egyedül veszik fel.
2014. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

enyém 4 éves, de egyedül öltözik, harisnyár is, már a cipzár is megy a kabin mondjuk.


egyedül fürdik, de még átmosom a fülét, lábát, popsóját, ezt már tervezem elhagyni, mert nagyon alapos

2014. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5 éves fiam teljesen egyedül fel tud öltözni. Harisnyától kezdve mindent, igaz, még nem túl régóta, mert megvárta, hogy felöltöztessem. Ám egy ideje nagyon ügyes.


Nem fürdik egyedül, ott vagyunk vele a fürdőszobában. Persze próbál mosakodni egyedül is.

2014. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én fürdetem le, de már próbálkozik. Öltözni egyedül öltözik. A kabát, és cipzáros pulcsiknál kell neki segíteni. Harisnyát nem adok rá, kicsinek sem adtam, mivel utálja.
2014. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, mindenben teljesen önálló volt már 5 évesen. Mármint az egyik, a tesója meg fele annyira sem :)
2014. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. Kislányom már egyedül fürdik, popsit töröl, harisnyát és minden mást egyedül húz fel a ruhákat illetően. A cipőfűző kötés még nem megy, de azt még nem is gyakoroljuk :) A minap már egyedül készített szendvicset magának, igaz a zsemlét nem tudta szétvágni ezért a tetejére kente a vajat, de így is nagyon boldog volt és sikerélménye volt :)
2014. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!