Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek miért nem akar...

Szerintetek miért nem akar hírt adni a gyerekről a szülő?

Figyelt kérdés

Ő az aki neveli a gyereket , teljesen ki akarja sajátítani , nem közöl velem semmi úgy kell kihúzni belőle a mondatokat.

Egy ideje mióta van már internet azóta van közösségi oldal és ott is kérdezgetem a gyerekről, de olyan keservesen válaszol, és felszinessen hogy amikor elhozom magamhoz a gyereket nem is tudok róla semmit, nem ismerem az újabb szokásait, hogy milyen ételt szeret.

Mert annyira felszinessen mond róla mindent hogy nagyon jól van, mindent megeszik, semmi új szokás, mindene megvan nem kell semmi, tulajdonképpen úgy jön ki hogy csak akkor vihetném el ha küldök csomagot.

Tény hogy nem tudom minden hónapban elhozni de amikor tudom elhozom.

Aztán amikor itt van akkor szembesülök vele hogy nem eszik főtt ételt csak édességet, csak teát iszik, nem issza a vizet, neveletlen, nem fogad szót.

Persze ott elég nagy a család egyik gyerek neveli a másikat.

Akár mikor kérdezgetem őket nem mondanak semmi hasznos infót.

Szerintem ez egy nagy kitolás hogy majd megtudom úgyis, majd ha nem bírok vele.

Ez korrekt?

Ti is így csinálnátok?

Mert nagyon úgy jön ki a dolog hogy a csomag az nagyon jól jön nekik de a folytonos érdeklődésemre nincs szükségük.



2014. ápr. 21. 16:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Ha ilyne körülmények között nevelik akkor akár lehet meg is szerezhetnéd a elügyeleti jogot. Hány éves a gyerek? te az apa vagy az anya vagy? ÜLj le a másik szülővel megbeszélni ezeket a dolgokat.
2014. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
És ha nem az anyától kérdeznél,hanem a gyerekeddel tartanád a kapcsolatot? Elvégre őt akarod megismerni, nem? Hívd fel esténként, beszélgess vele! Nem a nőt kell faggatni facebook-on, hanem felhívni a gyereket és ismerkedni vele. Ne mástól várd a kész receptet, hogy milyen a gyereked, ne másra tereld a felelősséget, hogy TE miért nem ismered őt, hanem legyél az apja! Fogd a telefont és hívd fel! Kérdezz egyenesen Tőle!
2014. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De még csak 4 éves a gyermek, kiszámíthatatlan.

Ő csak csokit cukrot mondja mindig, lehet azért mert ott nem kapja meg és tudja hogy én tőlem mindig kap vagy mert ott is bele vannak szabadulva.

Amúgy elítélendő de én az anya vagyok.

És a körülmények miatt került hozzá a gyermek.

Nekem még csak gyerek tartást sem kell fizetnem.

Teljesen ki akarnak szépen lassan iktatni az életükből.

2014. ápr. 21. 17:20
 4/18 anonim ***** válasza:

"Tény hogy nem tudom minden hónapban elhozni "

Aham. És akkor meg vagy lepve, hogy nem is ismered. És persze az anyja a szemét. Jól van...

2014. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

HÓHÓ ácsi ácsi, ha jobban elolvasod a kommentjeimet akkor kiderülne belőlük hogy nem az anyánál van a gyerek, és nem szemeteztem le az apát sem csak ha kérdem akkor miért titkolózik annyira mivel a gyerek nem tudja megmondani hogy ő mennyire szereti a paprikás csirkét sült májjal leöntve majonézes szósszal sültkrumplival köretnek salátával.

Az van hogy meg van a saját életük és nem szívesen borítják fel a hétköznapjaikat miattam.

2014. ápr. 21. 17:27
 6/18 A kérdező kommentje:
Na de nehogy azt gondoljátok már hogy a szomszédomban laknak , én 2 határon kelek át és amúgy meg már elköltöztek ők is másik megyébe, ott még nem jártam de nem hajlandóak kihozni a gyereket az állmásra sem, hiába szépen kértem.
2014. ápr. 21. 17:28
 7/18 anonim ***** válasza:
Telefon: csodákra képes. Áthidal két határt, és jééé, egy 4 éves gyerek _tud_ beszélni! Nem csak havonta! Naponta!
2014. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

4 éves. okos.

VAlószínűleg imádja a teát, de otthon nem kap minden alkalommal, amikor azt kér, ugyanígy a csokival... pontosan tudja, hogy tőled megkapja, hát hülyére vesz.

Ebből ne következtess arra, hogy rosszul nevelik...

és egy 4 éves tud beszélni, próbáld ki, kérdezz tőle...

A nőnek meg nem kötelessége állandóan mesélni, ha kíváncsi vagy rá, nyilván meg lehet ne oldani...

2014. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Na igen ám de ha nem hajlandó komunikálni velem.
2014. ápr. 21. 18:30
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Te az anya vagy és nem tudod minden hónapban elhozni? Kifejtenéd ezt bővebben?

Miért nincs a te felügyeleted alatt és miért csak ilyen ritkán látod?

Nem tudod minden hónapban elhozni, az kb azt jelenti, hogy évente 8x látod? Mit vársz? Mindek magyarázkodjon a másik?

2014. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!