Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel kössem le napokig 2,5...

Mivel kössem le napokig 2,5 éves kisfiamat, amikor nem lehet kimozdulni a lakásból?

Figyelt kérdés
A kisfiam nagyon mozgékony, ingeréhes gyerek. Megőrjít minket, ha rossz az idő és bent rekedünk a lakásban. A játékait, könyveit már unja. Olyan játékokat keresek, amik eszköz nélkül, vagy néhány egyszerű eszközzel játszhatók, elég vagyok hozzá én /a férjem dolgozik/ és lekötik 1-2 órára. Rajzolni, gyurmázni, kifestőzni még nem tud, nem akar.
2008. júl. 26. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Megértelek, nagyon nehéz helyzet. Milyen játékai vannak, ami már nem köti le? Pár ötlet: Memóriakártya. Építés. (lehet tejesdobozból is). Állatkert építés (műanyag állatok, kihajtós könyvek-ezek lesznek a kerítés). Ha szeret autózni, akkor rámpa, ugrató stb. építése (vasalódeszka föl a kanapéra, onnan gurítani-végtelen történet). Krumplinyomda. Diavetítés. De ha nem vagy ellene, szerintem rossz időben nyugodtam megnézhet egy mesét is.
2008. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Lehet hogy most sokan megkveznek, de próbáld meg mesével.A lányom is ilyen idős, mi úgy szoktuk hogy délelőtt míg én főzök, takarítok , addig ő mesézik, persze ha olyan van akkor sgít nekem panírozni, tojást adogatni stb.Du pedig jön a kirakó, kocka,irka-firka,diavetítő,doktornénis gyógyítás .Egyre több szerepjáték.
2008. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Só-liszt gyurmázás, bowling üres műa. palackokkal, edényekbe dobálás kislabdával, hideg-meleg játék(szobában eldugni vmit, és ahol melegszik, ott az eldugott játék), és sztem sem káros néha egy kis mesenézés, közös meseolvasás képeskönyvből, diavetítés.

Remélem segítettem.

2008. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

De akkor mit szeret csinalni? Jatek konyv gyurma festek rajzolas unja es nem szereti.

Dehogynem ezeket mindegyiket szereti csak oda kell vele ulni, nyugiba es FOGLALKOZNI VELE!

En a kisfiamnak nem tudok eleg meset olvasni. Olvassal olyat ami neked sem unalmas. Aztan pedig a jatekai egy reszet tedd el neki kb. 1 honapra, es utana vedd elo neki, majd meglatod mennyire fog neki orulni. Nalunk bevallt.

Sussetek sutit, enekeljetek neki, tornazzatok.

Tanitsd meg tornazni azzal is annyit tudnak bohockodni!

2008. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!