Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt a kevéske örömömet is...

Azt a kevéske örömömet is elrontották, ami most lehetett volna egy nagyon hosszú, nehéz/rossz időszak után, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 1,5 hónapja, hogy elköltöztem édesanyámtól 160 km-re, tehát a vérszerinti családtagjaimat nem is láttam azóta. A városban vannak a barátaim, a szerelmem, a munkahelyem (amit két nappal ezelőtt sikerült megszereznem, és előtte fél évig kínlódtam, mert nem kellettem sehová) 9.-én volt a születésnapom, kb. mindenki elfelejtette, néhányan köszöntöttek facebookon, de ennyi. Most már vágytam rá, hogy legyen nekem is egy születésnapi bulim, mert soha nem volt, és egyébként is rossz emlékek fűződnek ahhoz a naphoz, de még ezt a kevéske jót is elvették tőlem. Az úgynevezett "legjobb barátom", és a szerelmem szervezgették, de a "legjobb barátom" lemondta az egészet mert összeveszett velem pár napja. És a tetejébe még a szemembe is mondta, hogy ő fújta le. Jó lett volna kicsit kikapcsolódni azután, hogy a munkahelyen próbálok 120%-osan teljesíteni, jól esett volna baráti körben üldögélni, és beszélgetni valahol. Most nagyon rosszul érzem magam...Mit tegyek?


20L



2014. ápr. 12. 14:19
 1/7 anonim válasza:
Nyugi!Ne is foglalkozz velük..... lényeg,hogy új munkahelyed van,keresel....már csak az hiányzik ,hogy új embereket ismerj meg!Sőt nem ártana kicsit kimozdulnod,esetleg barátod is szerezhetne munkát közel hozzád.
2014. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azert meg a szerelmed megcsinalhatta volna a bulit.

De, miert varsz masra? Boldog vagy, van munkad, szerelmed, miert nem rendeztel te egy bulit. Szokas am az unnepeltnek is rendezkedni, foleg hogy uj vagy munkahelyen, biztos nem tudjak mikor van a szulinapod, plusz megismerkedhettel volna kollegakkal. Most mar semmit nem tudsz tenni. Szulinapnak vege, majd jovore.

2014. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell semmilyen dátumhoz kötni semmit. Csináljatok egy 'spontán' összejövetelt. Nálunk is egy ideig ment ez a tervezgetés, dátumhoz kötés, mivel nem jött kb soha össze, mi a fent leírt megoldást választjuk, így működik :)
2014. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Azt a kevéske örömömet is elrontották, ami most lehetett volna"

"legjobb barátom" lemondta az egészet mert összeveszett velem"


Akkor te rontottad el magadnak, senki nem fog jópofizni veled, ha előtte pár nappal összeveszel vele. Azért az ünneplés, meg az ajándék az kellene...

2014. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el a pároddal kettesben ma valahova és próbáld magad jólérezni!
2014. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-eske. Nem kell ajándék, meg ünneplés, és szerintem a kettőnek (a meglepi bulinak és az összeveszésnek) jó esetben semmi köze egymáshoz. Nem azon vesztünk össze. 5-ös: Nem tudunk elmenni sehová, mert a barátom hajnali 2ig dolgozik.
2014. ápr. 12. 14:57
 7/7 Fish1 ***** válasza:
Az összeveszés megtörtént. Szerintem az rosszabb lett volna, ha a bulit megtartjátok, de a legjobb barátod és közted feszült a légkör...
2014. ápr. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!