Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyire hasonlít?

Szerintetek mennyire hasonlít?

Figyelt kérdés

Két nagyon jó barátnőm babája van a képen,egyikőjük szerint nem hasonlít a két baba másikojuk szerint(és szerintem is)van hasonlóság.Szerintetek?


[link]


2014. máj. 1. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nezem mintha vmi, de a babak ilyenkor meg annyira egyformak ezeken a kepeken h nem lehetne. Hidd el ha most en ide beszurnam a alnyomrol a 4d-s kepet amin hasonlo a pofija arra is azt mondanad h hasonlitanak. :-)
2014. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden 4d-s fotón tök egyformák a babák. Én még a kisfiamat sem ismerném fel 5 4D fotó közül. :)

Nem látok hasonlóságot egyébként. Például a 4 D képen a baba orra inkább lapos két oldalt, a másik babának viszont szép husis orra van.

2014. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen marhaság már egy magzatot összehasonlítgatni egy babával.Majd csak akkor derül ki hogy hasonlítanak-e vagy sem ha nagyobbacskák lesznek.
2014. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
tiszta pinokkió mindkettő :)
2014. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennek az összehasonlítgatásnak szerintem sem sok értelme van. Az én lányomról is készült sok 4 d kép 32 hét körül, amin nagyon édes pofija van, mégis amikor megszületett, nem ismertem fel benne a korábbi képeket. És szerintem is nagyon hasonlóak a babák magzati korban...
2014. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden rosszindulat nélkül kérdezem, hogy a két barátnőd tudja, hogy megosztod a világgal a gyermekeik képét? Egyrészt én haragudnék alapból ilyen miatt, másrészt erre már van valamilyen jogszabály is. Amúgy tényleg nincs értelme így összehasonlítani két gyerek képét.
2014. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudják.Én amúgy nem tudom,nem igazán értek azzal egyet hogy minden magzat egyforma,az én babám 4D-s képe például más mint a többieké.
2014. máj. 1. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mennyire hasonlítanak, szerintem nem. A magzati képen még olyan nem egészen teljes az álkapcsa a babának, vagy a képen nem látszik teljsen, a másik képen meg már egy többhónapos baba van. Szerintem nem egyformák, én nem látok köztük hasonlóságot, de inkább majd úgy hasonlítsátok őket, hogy mindkettőnek azonos korú képeit. Pl mindkettőnek a magzatit, vagy az újszülöttest, vagy egy-kéthónapost- ugy jobban látszik majd.

Nekem 3gyerekem van, az első kettő UH-s képe persze nekem gyönyörű volt, de bárkié lehetett volna, a harmadik gyerekemről viszont nagyon jó képeket kaptam, neki nagyon jellegzetes nagy husis szája van, nagyon határozottan cikkcakkos a felső ajka- és ez az UH-s képen látszódott és idekint is a szájáról fel lehetett ismerni őt. Szóval ő nagyon hasonlított az UH-s képekre mikor kibújt a pocakomból.

2014. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!