Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyára vagy apára hasonlít...

Anyára vagy apára hasonlít jobban a fiú gyermeked? Szerintetek tényleg a fiúk jobban hasonlítanak az anyjukra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 16:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan így van, külsőre a fiam rám hasonlít,a lányom az apjára.
2012. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindenki ezt mondta, hogy a fiúk az anyjukra hasonlítanak. Hát nem tudom, férjem tiszta apja, a kisfiam pedig tiszta férjem, azaz ő is tiszta apja. Mindenki mondja, le sem tagadhatná :)
2012. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
a fiam kiköpött apja,de csak külsőre.a természete az enyém,legalábbis egyelőre úgy tűnik,két éves múlt négy hónappal
2012. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a lányom rám hasonlít, a fiam meg úgy néz ki, mintha klónozta volna a férjem. :-)
2012. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Érdekes ez. Mert sokszor tapasztalom/látom én is, hogy a fiúk anyára hasonlítanak jobban. De sok esetben látom hogy apára. Csak kíváncsi voltam hogy mi a véleméynetek. De szerintem ez törvényszerű, attól is függ kinek erősebbek a vonásai,ki a dominánsabb külsőra! Nem?
2012. jan. 23. 17:01
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben a fiúk inkább az apjukra hasonlítanak.
2012. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az apjára hasonlít a fiam,de az orra az tutira az enyémre:) a szeme színét pedig az én apukámtól örökölte.A természete az inkább rám hasonlít.
2012. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

mindenki mást mond

az én ismerőseim váltig állítják, hogy tiszta én, a férjemé általában rá mondják, de a szeme az enyém :D a füle és a gesztusai ( szemöldök ráncolás, nagyon egyenes felszegett fejű testtartás ) , és a hihetetlen kitartás a férjemé :D

2012. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna a 3. választ :) 2 éves múlt 4 hónappal a fiam, és külsőre tiszta apja. Alkat, arc. Kivéve hogy kék a szeme mint az enyém. De a természetét tőlem örökölte.
2012. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom... a fiam nem hasonlít igazán rám de az apjára se igazán :))) A lányunk picikorában olyan volt mint én most 3 éves hát apjából sokat vélek felfedezni benne, szeme állását, arca alakja, fejformája, a haja...

szóval egyik gyerek se a kiköpött másunk, de a lány inkább apa szerintem. Nem is baj:) Jobban járt vele:))

2012. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!