Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet összefüggés az akár 3...

Lehet összefüggés az akár 3 éves korig 3 kerekűn motorozott (előtte négy kerekű motoron motorozott hogy gyengébb az egyensúly érzéke a gyereknek és ezért nem akar vagy nem tud megtanulni kerékpározni? ( két pótkerekűn. Most 3.5 éves

Figyelt kérdés

motorokat eltettem csak egy roller van elő meg a kerékpár meg most fog kapni futobiciklit.

A fűtóbicikli javítani fogja az egyensúly érzékét igaz?


mert ha van összefüggés akkor ezt a másik lányomnál nem követem el mert akkor két éves korára ö is csak futobiciklit kap+ kerékpárt


2014. máj. 5. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a futó bicikli még nagyobb baromság. Azt sem kell tekerni, így attól sem fog megtanulni biciklizni.
2014. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a futóbicikli, egyensúlyozni megtanul tőle. Az én fiam 2,5 évesen kapott futóbiciklit, de 3,5 évesen még a pótkerekes pedálossal küzdött. Nem ment neki, nehéz volt. Aztán most (4 éves múlt) kapott egy 16-os pótkerék nélküli biciklit és 1 nap után száguldott vele.

Nem lehet, hogy nehézkes neki a bicikli. Amúgy nem teljesen mindegy, hogy mit használ? Mozogjon sokat, ahogy kedve van.

2014. máj. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van, nem kell egy 4 év alatti gyermeknek tudnia biciklizni még 2 kerekűvel (akár pótkerekessel sem).

Nekem a kisfiam 3,5 éves, futóbiciklin nyomja, néha találkozik pedálos 3 kerekűvel (játszótéren, játszóházban- azt is tudja hajtani, pedig soha senki nem tanította rá, elleste a többiektől)- én ennél jobban nem is erőltetem.

Kicsit felgyorsultnak érzem a mostani világot a biciklikkel kapcsolatban is- szerintem még ráérünk a kétkerekűvel- egy darabig úgyis csak játszótéren, kertben vagy más zárt téren tud közlekedni vele, hiszen a kinti utcai forgalomra még nem érett.

A kisfiamnak egyébként kifejezetten jó az egyensúlyérzéke, pedig a pici nyuszimotor után 3 kerekű motorja volt és 2 éves kora után nem sokkal kapott futóbiciklit, illetve kétkerekű rollert (kicsike kerekűt, amivel nem nagyon lehet száguldozni, de nagoyn jó egyensúly-gyakorlásra).


Semmi hibát nem követsz el, ha nem sietteted őket, hagy játsszanak azzal, amivel szeretnének.

Szép napot.

2014. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!