Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek nagyon necces a...

Szerintetek nagyon necces a kislányom elhelyezése ebben a helyzetben amíg én dolgozom?

Figyelt kérdés

22 hónapos gyermekem van. Állandó nappalos vagyok: hajnalban indulok 16:00ra érek haza.


1. hét: Délig apával(akit úgy szeret mint engem), délben alvás, apa dolgozni indul, anyukám átjön amíg haza nem érek.

2. hét: Férjemmel hajnalban indulunk dolgozni. Anyósom hajnali 5-re átjön. Itt maradnak nálunk, vagy átmennek hozzájuk. Férjem 15:00ra tud a kislányunkért menni. Néha ezen a héten heti 1X akár a mamáéknál is aludhatna, hogy a mama ne induljon minden hajnalban útnak.

Mindkét mamát-papát imádja a kislányom, ha velük van meg sem kérdezi, h hol vagyok.


Szerintetek elfogadható, megszokható ez a helyzet?

Szeptembertől bölcsis lesz, a férjem vagy anyósom szoktatná be, én hoznám haza onnan.


2014. máj. 10. 05:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát ez a két hét váltakozna.
2014. máj. 10. 05:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel.
2014. máj. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a hajnali 5-ös érkezés nem korai (megterhelő) a nagyinak, akkor szerintem teljesen jó. Sokan irigykednének ilyen beosztásra. :)
2014. máj. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, hogy így meg tudjátok oldani! Ha a kislányod is szeretné, nyugodtan ott is alhat szerintem tényleg egyszer-egyszer, hogy a nagyinak is kicsit könnyebb legyen.
2014. máj. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó, de ha hajnalban kelsz, akkor aludjon ott a mamánál.
2014. máj. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Az egyik mama már hajnali 3kor ébren van, nagyon rugalmasan áll a dologhoz, apósom áthozza ha tudja, ha meg nem akkor átjön busszal, vagy előző este átviszem a kislányomat és ott alszik.

DE én mindenen aggódom...

Én 5:15kor indulok itthonról.

2014. máj. 10. 07:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Én 2,5 hónapos korától dolgozok, sosem volt bölcsis, apával és a szüleimmel oldottuk meg. Okos, nyitott gyerek vált belőle, szerintem csak hasznára volt, hogy mindegyikünktől kicsit mást kapott.
2014. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár nem voltam még csak hasonló helyzetben sem, de nekem ez teljesen korrektnek tűnik!
2014. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nyugodtabb lettem!
2014. máj. 10. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!