Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit szoktatok ilyen helyzet...

Ti mit szoktatok ilyen helyzetben csinálni? Kisfiam a mamáéknál van tegnap óta, ma vitték volna el, de már tegnap menni akart. Ma hívott anya, hogy haza akar jönni, sírt nekem is a telefonba. Lent.

Figyelt kérdés
Szóval abban maradtunk, hogy várunk estig, hogy mi lesz. Ha sír egyértelmű, hogy hazahozzák. Mi is itthon leszünk, jön hozzánk egy baráti pár, filmet néznénk, beszélgetnénk. Anyuméknál meg nyugodtan tudna aludni. Annyira sajnáltam,imádom, de most jó lenne ha maradna.
2013. dec. 31. 16:56
 1/3 A kérdező kommentje:
jön a kisfiam haza. Nem akartuk, hogy sírva aludjon el, vagy akár az éjszaka közepén sírna értem. Mert ha tényleg szükséges lenne kint aludni akár 2-3 napot is, akkor meg baj lenne.
2013. dec. 31. 18:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen haza hoznám, az a barát aki meg ezt nem tudja elfogadni az nem barát.
2013. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is egyértelmű, hogy hazahoznám. Ennyire azért nem lennék önző...
2013. dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!