Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17 hónapos fiam még mindig...

17 hónapos fiam még mindig minimum 3x kakil egy nap! Ez normális?

Figyelt kérdés

Lányomnál ennyi idősen beállt a napi 1, maximum 2.De ez a kisördög igazi kis pelenka gyilkos.

Normális ez egyébként?

Mikor újszülött volt annyi kakis pelust produkált, mint amennyi pisiset..

Mindent eszik, egész nap van valami csócsa a kezében.10kg egyébként,és tényleg nincs éheztetve..elég vékonyka kis teste van, de mi sem vagyunk vastagok (én 56kg, férjem 60kg).Ja és egész nap meg se áll..Ezért nem is értem hogy tud ennyi kakis pelust produkálni???


2014. máj. 15. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az evés váltja ki a bélmozgásokat is. Ez még mindig jobb, mint ha állandóan etetni kell a 6 évest is, mert "nem ér rá" és ha nem figyelmeztetik, akkor nem ül a wc-re naponta.
2014. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább örülnék, ha ilyen szépen kakilna. Az én fiam 19 hónapos és kb. 2 naponta kakil, akkor is nagy küzdelmek árán nyomja ki..
2014. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én lányom 26 hónapos. Eddig ő is naponta 1x kakilt vagy volt olyan is,hogy kétnaponta 1x.

Most a héten naponta 3x is kakil! Van amikor este fél 10-kor jut eszébe,hogy kakilnia kell!

Még mindig jobb,mintha szenvedne a szorulástól! :)

Egyébként ő is vékonyka 11kg és 96 cm..

2014. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normalis. Jo az emesztese halistennek. 4 eves a lanyom, es napi 2-3 kaki van. Ha csak 1 az mar fura. Ez orokletes nala szerintem, en is naponta 2-szer megyek, es ez miota az eszemet tudom igy volt, 32 eves vagyok. Nincs ezzel baj.
2014. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!