Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 1,5 éves fiam...

Normális, hogy 1,5 éves fiam minimum 4x kakil naponta?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szetm az! Jó az emésztése!NA meg ha sokat eszik:)! Az én lányom16 hós és kb 1-1,5 hónapja h max,már csak 2-3szor kakál egy nap.Előtte születése óta minden nap a minimum 4 kaka megvolt de volt hogy több is.
2010. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én 1 éves kisfiam is 4-6x kakil egy nap. Elvittem orvoshoz többször is már emiatt, de ő mindent normálisnak talált, mert hízik rendesen...azt mondta, ha betegségtől vagy allergiától lenne, nem hízna. A Te fiad hízik?
2010. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fogzik? Nálunk minden fogpárt megelőz egy jó pár hétig tartó ilyen sűrűn kakilós időszak.
2010. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az én babám is hízik rendesen,hízott is mindig.JÓ ez emésztésük és jól használja fel a szervezetük ami bent marad:)!
2010. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendesen hízik.Akkor lehet tényleg a foga a ludas most jön neki 4 egyszerre.
2010. dec. 22. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elsővel. Jó az emésztésük. Az én lányom szinte minden étkezés után kakil. Másfél éves.

Ha szépen fejlődik, miért aggódsz?

2010. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom,hogy ha valakit foglalkoztat egy olyan dolog,amire nem tudja a választ,ikább kérdezzen rá több csatornán.hogy átlássa a helyzetet.Vagy megnyugszik,mert választ kap,vagy épp elindul egy olyan irányba,hogy meg tud előzni egy nagyobb problémát.
2010. dec. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, hogy 1 nap 4X volt tele a pelus, másik kisfiaimnak 2 naponta 1X. Nem egyformák a babák, van akinek gyorsabb az anyagcseréje. Később a 4X kakiló babámnak pelenkakiütéses lett a bőre, de nagyon durván. Rájöttem, hogy a csapvíz miatt, mióta ásványvizet kap, napi 2X van csak.
2010. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ne tudd meg, mennyit szenvednek a székrekedősök, persze a hasmenés sem egészséges, de ha kizárod az utóbbit, akkor nyugodt lehetsz efelől. :) Az az ideális, ha annyiszor van gyermeknek, felnőttnek széklete, ahányszor étkezik.
2011. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!