Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A teofillines kúpot meddig...

A teofillines kúpot meddig kell használni? Amig megszűnik a fulladásszerű köhögés, vagy egy kúrát (10 db) be kell adni?

Figyelt kérdés
Kisfiam fulladásos köhögésre kapta,de nem tudom,mennyit kell ebből beadni? Az orvos persze ezt nem mondta...
2014. máj. 17. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nekünk azt csak "végszükség esetén" kellett használni. amúgy a spiropentet vagy a ventolint kellett, míg hörgött.
2014. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 db-ot szerintem biztos nem kell,nekem kruppos,de max 3-4 szteroidos kúpot lehet beadni.Nagyon max.
2014. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is csak végszükségre van, nem kúraszerűen és nem is addig míg köhög, csak ha éjjel befullad, akkor
2014. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!