Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehetne kezdeni a "feszege...

Mit lehetne kezdeni a "feszegetésmániával"?

Figyelt kérdés

2 éves a fiam. Valamiért addig feszíti a dolgokat, amíg el nem törnek. Áldozatul esett már nem egy könyv, műanyag kanál, dvd-tok belső pöcök, gyenge szekrényajtó... Még nem találtam ellenszert, gondoltam talán van olyan játék, amit lehet így nyúzni, ha azt gyötörhetné, a többit békén hagyná. Úgy tűnik mindig, érti amit mondok, aztán megint megteszi.

Rácsapás kivételével lenne ötletetek?


2014. máj. 20. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Van olyan műanyag konyhai doboz, amit nagyon nehéz kinyitni. Ebbe tegyél bele neki valami kisautót vagy kekszet.
2014. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kincsem is 2 èves, ugyan ez a téma :).Sajnos sok minden tönkremegy, megsemmisül, most tapasztal.Majd túl leszünk rajta.Mindent megért, rendesen beszèl, így is csinàlja.
2014. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!