Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamhoz újabban több...

Kisfiamhoz újabban több gyerek is jön délután az utcából, nagyon zavaró nekem fáradtan munka után az én kettő gyerekemen kívül több gyerekre vigyázni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szaladgálnak, hangoskonak, ki- be szaladgálnak a házban, illetve kérdezés nélkül felmennek az emeletre is.

Hiába mondom el a szabályokat, nem tartják be őket, 7 éves kisfiam teljesen megváltozik ha itt vannak, szemtelenül beszél velem, hogy nem én mondom meg stb...

Már előre félek a mai délutántól SOS !


2014. máj. 23. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
átviszed hozzájuk a te két gyermeked :):) ne ott legyen nálatok a gyülekezö pont
2014. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
UI: amennyibe rossz hatással vannak rá akkor heti 2 zseri alkalmom többször nem engednémy meg hogy találkozzanak
2014. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik, neked kell a sarkadra állni. Vagy kettesben beszélj a fiaddal, vagy ha nem használ, akkor a barátok előtt. Ha felmennek az emeletre, menj utánuk, küld ki őket. Nehogy már ők diktáljanak. Ha ők nem tartják be a szabályokat, te sem vagy köteles "elviselni" őket. Ezt egy ennyi idős gyerekkel szerintem meg lehet beszélni.
2014. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Finoman takarítsd el őket.
2014. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen mi is atestunk, sokszor egyszerre 6 gyerek is atjott napi szinten,sot vacsi idoben is ittmaradtak,igy nekik is keszitettem vacsit.Valoban faraszto,foleg hogy a tervezett dolgaimmal nem tudtam haladni.

Ugy oldodott meg,hogy amikor besokalltam egyszeruen megkerdeztem a gyerekektol,hogy nincs-e kedvuk ma XY-nal jatszani.Mi tarsashazban lakunk,igy szerencsere az epuleten belul kellett csak a szomszedba kuldeni oket.A tobbi szulo is rajott,hogy ez igy nem a legjobb,mikor mindenkire tobbszor sor kerult.Azota a kozos kertben jatszanak a gyerekek,rossz idoben pedig valtasban vannak mikor melyik csaladnal:)

2014. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Közölte velük, hogy ma nincs buli es kiteszed őket. Ennyi.
2014. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

használd ki! ma legyen a feladat: nagytakarítás :D

mindegyiknek nyomj a kezébe valami takarító eszközt mikor megjön, ülj le egy finom teával és irányítsd őket, hol hagytak egy kis foltot... :)

tuti meggondolják, hogy nálatok gyülekezzenek :D

2014. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért hagyod, megmondod, hogy nem jöhetnek és ennyi.
2014. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!