Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel foglaljam le 22 honaposo...

Mivel foglaljam le 22 honaposomat amig nekem dolgom van?

Figyelt kérdés
Mindig valami olyat csinál amit nem kène!ès öszintèn szólva idegesìt!😁tudom,hogy unatkozik,de milyen feladatot adhatok ebben a korban?
2014. máj. 23. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
felfujod az uszomedencét és kimész vele pancsizni
2014. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyurma,rajzolás,de nálunk az is bevált,hogy megkérem,hogy segítsen,pl a zoknikat kiszedem a kanapéra,és megkérem,hogy pakolja a fiókos szekrénybe.Ezzel el van egy darabig.Vagy adok kis rongyot a kezébe és port töröl,esetleg sepreget.Nekem imádja az ilyesmit.Ha főzök oda állítom magam mellé,és amiben lehet abban hagyom segíteni.Persze van amikor semmi nem segít,és csak hiszti van,olyankor kapcsolok neki valami mesét,vagy legrosszabb esetben hagyom,hogy hisztizzen.
2014. máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már tudnak egyedül is játszani. Kirakóval, tejfölös dobozzal, kockákkal stb. Nem kell állandóan mellette lenni. De jó az is, amit a második írt.
2014. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alig jobb, ha azzal, ami a te dolgod éppen. Takarításnal adsz neki egy por rongyot, vagy jatekporszivot, főzésnel labast es zöldséget, mosással kis labor es babaruha, stb.
2014. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lányom nagyon sokáig elvolt a műanyag tároló dobozainkkal, ételhordókkal, tálakkal. Hagytam, hogy kipakolja a szekrényt a konyhában, és imádta.

S igen, a zoknik...na azzal is órákig képes volt játszani. :)

2014. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!