Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Színvédő kendő? Használjátok?...

Színvédő kendő? Használjátok? Megéri? Hányat tesztek be egyszerre? Másodszor is használjátok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én használok de csak akkor ha új ruha van a gépben amúgy ha régi ruhákhoz nem teszek. Nekem bejött és csan 1 lapot teszek a gépbe.
2014. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindenhez használom. Soha nem történt színbaleset, mióta használom. Egyet kell betenni és egyszer lehet őket használni, legalábbis abból, amit én használok.
2014. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is akkor szoktam használni ha új ruhát veszek és nem vagyok biztos benne, hogy fog-e. 1-et rakok be a mosógépbe, és csak 1-szer használom.

Többet max akkor raknék be ha valami új színes ágyneműt mosnék, vagy valami nagy darab ruhaneműt.

2014. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szoktam használni elég sűrűn.

Van,hogy olyat veszek,ami 1 kendő,de 20 mosásra elegendő (Dylon),de szoktam venni a darabosat is.Jelenleeg Liberia protect van itthon. 10+5 db-os volt.

Az 1 db-osnál egyértelmű,hogy egyet,de a másikból is csak 1et szoktam.

Azóta mosási baleset nincs.

Viszont ha netán mégis lenne,mert pl kendő nem került bele,akkor ajánlanám,hogy azonnal visszatenni a ruhát a mosógépbe,kendőt mellé és a ruhára szódabikarbonátot szórni és kijön a színbaleset. Eddig nem volt gond,de tényleg azonnal vissza a gépbe,hogy ne száradjon bele

2014. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!