Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tartalmasabb mesekönyv 3 éves...

Tartalmasabb mesekönyv 3 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

A Bogyó és Babócán már túl van. Anna, Peti és Gergő megy, de abból meg egy egész könyv is kevés neki egy olvasásra, én meg már nagyon unom. :)

Most Berg Judit tündéres könyveit olvassuk, azokból is simán egy egész könyvet végighallgat.

Tudtok ajánlani valamit? Könyvtárba járunk, szóval szinte akármi jöhet. Csak ott sosem tudom, mit keressek.


2014. jún. 2. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam lassan már 4 éves, de már jóideje nagyon szereti a Népek meséi sorozatot- 1-2 kivétellel szinte mind megvan.

[link]


Nagyon szeretjük a Szutyejev meséket is (Móra kiadó): a Sün, akit meg lehet simogatni, a Nyúl, aki senkitől sem fél és a Vidám mesék (ez 3 kötet)

[link]


Nálunk még a Thomas mesék isnagy kedvencek, azok sem agresszívek és sokban van valamilyen értelmes tartalom, mondanivaló (főleg az együttműködésről, barátságról, segítésről, önzetlenségről)- Egmont kiadvány egyébként.

2014. jún. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányommal a Pöttyös Pannikat szerettük ebben a korban, és most a fiamnak olvasom. (2,5 éves)
2014. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam,hogy odamegyek a könyvtáros nénihez és megkérem,hogy fiam korának megfelelő mesekönyveket mutasson!Ez a dolguk,ez a munkájuk!Nekem mindíg készségesen segítenek!
2014. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!