Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Borultatok már ki kisgyereket...

Borultatok már ki kisgyereket elött nagyon? Kiabálás, csapkodás?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok,hogy tehettem ilyet elötte. Nagyon megijedt biztos. Utána persze bocsánatot kértem. De nem hagy nyugodni,hogy kárt tettem a lelkébe. Lefekvés elött nem akart enni,kicsavarodott,hisztizett. Nekem elpattant valami a fejemben beraktam az ágyába kicsit durvábban, de csak leraktam.nem is rá voltam mérges csak kijött minden. A tehetetlen dühöm azzal akartam levezetni hogy márpedig egyen. És üvöltöttem,csapkodtam. Utána rögtön kivettem,nem győztemm bocsánatot kérni,szeretgetni. Kicsit velem is aludt.Sok problémám van nagy a stersz rajtam. Remélem nem emlékszik majd erre.
2014. jún. 3. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Előfordult már. Emberek vagyunk, indulatokkal. Ha nem mindennapos, akkor semmi baja nem lesz a gyereknek, ilyet is látnia kell. Próbálj meg egy kicsit kikapcsolódni gyerek nélkül, akár 1-2 órát.
2014. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előfordult már,nem sokszor,meg inkább a kiabálás jellemző,csapkodás nem.Én is mindig nagyon szégyelltem magam,de ez van.Szomszédék óránként üvöltve ordítanak a gyerekkel,ez a tény azért megnyugtat valamelyest hogy csak nem lehetek egy-egy kiborulás miatt szar anya.
2014. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen.de nem sokszor.
2014. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ember vagyok,nem gép. és sokszor türelmetlen is,pláne,mikor épp h felöltöztetem,persze üvöltések közepette,mert úúúútrálja,kiengedem az udvarra és 1 perc mulva bejön csuromvizes cipővel,mert belelépett a kutya vizesedényébe. jöhet azonnal a nadrág,zokni cipőcsere. és ezt megcsinálja egy nap 3x... plusz az egyéb ruhaösszedzsuvázások. vagy épp sepregetek,elmondom 25x,h. ne lépjen bele az összesepert koszba és direkt a közepén táncol. ilyenkor nem tudok nyugodtan beszélni,mert tudom,h. érti,hiába csak 14 hónapos,de a képembe röhög és csak csinálja. ilyenkor kiabálok és csapkodok. ez van...
2014. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ja, egyszer nagyon kiborultam, ő is dili volt, sok volt a stressz, erre a teregető összecsuklott, rá a lábamra. ne ez volt az utolsó csepp, fogtam a teregetőt és a földhöz vertem jó párszor, míg atomjaira nem hullott :D

aztán megkönnyebbültem és kiröhögtem magam. erre a gyerek is elkezdett röhögni és közölte, hogy azt hitte megkattantam és új anyát kell keresnie :D

azóta is ha dili, és rászólók, emlékeztet, hogy ő se szólt rám, büntibe se tett :D


nem lesz ennyitől lelki beteg a gyerek, ezt biztosan mondhatom :)

2014. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult már nálunk is, szerintem nincs olyan ember, akinél néha nem szakad el a cérna. A lényeg, hogy ez ne mindennapos legyen.
2014. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze,ez teljesen természetes,és még rá is teszel egy lapáttal magadnak ha azon görcsölsz,hogy a gyerek előtt tökéletes anyát játssz,fogadd el sose leszel az,és a gyereknek nem lesz semmi baja.
2014. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!