Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tanacstalan vagyok, valaki...

Tanacstalan vagyok, valaki segitsen?

Figyelt kérdés
Kislanyom szupinalt cipot hord 20ast. Vettem neki egy csukott szandalt, ami 21, est es nagy. Vasarolnek egy nyitott szandalt, de akkor vegyek most szinten egy 20as szamut? Kislanyom labat megmertem, 12,7 cm, a merettablazat szerint 12,9 a 20as szam de meg adjak kozza 7 es 9 mmt, ami mar meghaladna a 20as szamot, de a 21 es mar 13,6cm, ami mar sokkal nagyobb...nem tudom mit tegyek, jo lenne felprobalni a ket kulonbozo meretet, csak nincs keszleten az uzletekben...mit tegyek? Sajnos hosszura sikeredett, akinek van turelme kerlek adjon tanacsot. Koszonom
2014. jún. 7. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyitott orrúnál talán elég lehet a kisebb is, de ha nem tudod rápróbálni, vedd inkább a nagyobbat. Kislányomnak érdekes módon, pont a nyitott orrú szandálból kell nagyobb.
2014. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
melyik cipő? csak mert salusban pl. vannak szűkebb fazonok is, lehet, hogy ez is okozhat ilyen különbséget. A 20-as meg 21-es ugyanolyan márkájú?
2014. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanaz a markaju Salus cipo.
2014. jún. 7. 14:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, ugy nez ki hogy talaltam egy uzletet Debrecenben ahol van tobb meretben szandal keszleten...
2014. jún. 7. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!