Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baratnom 3 eves kislanya meg...

Baratnom 3 eves kislanya meg csak szavakat mond, ez ok? Olyant hogy bibi, baba, stb. amugy mindent megert, semmi jatekkal nem jatszik, semmi nem koti le, vajon kene ajanlanom neki hogy vigye el egy kivizsgalasra, de felek hogy megharagszik.

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Mit foglalkozol más bajával? A te gyereked? Nem! Hát akkor. Én minimum elküldenélek melegebb éghajlatra, ha belevauznál a gyereknevelésbe, az megy hogy esetleg visszamaradott a gyerekem nem a te problémád.
2014. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
te ismered a barátnődet, meg te tudod, hogy milyen viszonyban vagytok. Van olyan barátnőm, akinek én mondanám, mert tudom, hogy nem rám haragudna, meg olyan is, aki begőzölne (mint az 1. válaszoló). Mérlegelj ő milyen.
2014. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jesszus, tanacsot kertem...mar azt sem lehet? Es segiteni akarok, nem beleszolni
2014. jún. 7. 15:23
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Az az alapvető probléma, hogy sokan kioktatásnak veszik a segitséget, mint ahogy én is.
2014. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyébként ő hogy áll a dologhoz érzi hogy probléma van?
2014. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Miert lenne baj, ha meg nem beszel, minden gyerek maskepp fejlodik. Es milyen kivizsgalasra? Mindenhova el fogjak kuldeni teljesen foloslegesen. 3 evesen kezdett el nagyjabol beszelni a kisfiam, a gyerekdokink mondta, hogy el ne vigyem sehova, mert o mar anno az o fiaval vegigment szakembereken ezzel a "problemaval", foloslegesen, nem volt baj. A fiam is beszel mar rendesen, magatol megtanulta.

Egyebkent, ha a baratnod, te ismered, nem a gyakorikerdesek olvasoi. Te tudod, haragudna-e, mi nem ismerjuk a baratnodet.

2014. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyszer annyit mondott hogy nem megy vele, mert mar mond szavakat...es inkabb nem mondtam semmit hogy az szerintem nem eleg hogy csak szavakat mondjon mar ebben a korban (max 2 szotagu szot mond).
2014. jún. 7. 15:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Én 3 évesen szólaltam meg...
2014. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ok, akkor biztos o is beindul majd.
2014. jún. 7. 15:48
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Mindnképpen el kéne vinni. Fiam most volt 3 1 hónapja. Idén januárban kezdett el rendesen mondatokban beszélni, de már 2 évesen eljártunk kivizsgálásra és kaptunk fejlesztő tornát. De nem is a beszéd a legnagyobb gond, hanem, hogy nem játszik semmivel és semmi nem jöti le. Bölcsibe mit mondanak?
2014. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!