Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már több mint 2 éve nem...

Ha már több mint 2 éve nem sikerül a baba és nem fogunk elmenni semmilyen kivizsgálásra, akkor így már nem is fog sikerülni soha az életbe?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 22:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne kivizsgáltatni magatokat, hogy szervi probléma lehet-e. Ha nem, akkor pszichés és azon könnyen lehet változtatni.
2012. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi! De ha nem megyünk, akkor így már azt jelenti, hogy spontán nem is sikerülhet magától?
2012. márc. 4. 22:10
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
De sikerülhet. Rendben van minden köztetek? Nincsenek pszichés, lelki problémáitok? Esetleg anyagi? Ha minden rendben van, akkor elvileg össze kellene jönnie a babának. Ne adjátok fel, de ne is görcsöljetek rajta.
2012. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Eléggé stresszes az életünk. Lehet, hogy emiatt nem sikerül. Viszont szerintem nem fog megváltozni az életünk, mert mindig stresszes...így akkor lehet, nem is fog sikerülni emiatt.
2012. márc. 4. 22:14
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Sikerülhet, de persze ez attól is függ, hogy van-e szervi gond, vagy nincs.

Azért érdemes kivizsgálásra menni, mert lehet, hogy olyan gond van, ami mellett spontán nem jöhet össze, viszont kisebb kezelés után meg igen, tehát én mindenképpen elmennék.


Utána még mindig el lehet gondolkozni azon, hogy amit ajánlanak megoldásként, azzal éltek-e vagy sem.

2012. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De a férjem nem akar elmenni, és most emiatt már én sem, és már igazából nem is foglalkoztat annyira az egész, mint még eleinte, csak számolom a hónapokat és nem értem...
2012. márc. 4. 22:18
 7/22 anonim ***** válasza:

Hát talán egy nyugisabb pillanatban érdemes lenne átbeszélned ezt vele, hogy mindkettőtök kivizsgálása fontos lenne.

Megteheted azt is, hogy Te a tudta nélkül elmész, de ez nem biztos hogy szerencsés, főleg, ha kiderül, hogy Nálad minden rendben, mert utána nehezebb lenne neki elmondni, hogy "figyelj, én kivizsgáltattam magam, velem minden ok..." stb.

Szerintem ez a kapcsolatotokat nagyon aláásná, szóval együtt kell ezt megküzdeni, még ha nehéz is...


Sok erőt!

2012. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A stressz hormonok meggátolják a teherbeesést. Ha szeretnétek babát, mielőtt életmódot kell váltanotok.
2012. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsotokat.
2012. márc. 4. 22:23
 10/22 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem a kivizsgálásokat azt nálad kéne eloszor elkezdeni majd aztán a nogyogyász ajánlására ha nálad minden rendben van elkuldi a férjedet is...Nemtudom én nemhagynám a véletlenre a dolgokat, foleg ha babát szertnék,és a magam egészségéért sem hagynám annyiban, kitudja h mi lapul a háttértben...Nem nagy kivizsgálásokrol van szo, vérvétel UH, esetleges endokrinologia kivizsgálás...nemnagy cucc,és még nemis annyira idoigényes...Csak magambol kiindulva ha nem szánom rá magam a kivizsgálásokra, akkor valoszinuleg soha nem eshettem volna teherbe.Ne érts félre, nemmondom h nálad is ugyan ez lenne,MERT NEMBIZTOS,de hidd nyugidtabb leszel ha minden rendben lesz.Sok sikert

2012. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!