Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik azok a dolgok, amiket...

Mik azok a dolgok, amiket mindenképpen elvinnétek egy 5 napos tisza-tavi családi kikapcsolódásra 16 hónaposotok mellé?

Figyelt kérdés
kempingben leszünk, kis faviskókban! semmit nem szeretnék itthon hagyni! alap dolgok,mint papucs,törölköző, ruhák, wc papír, stb. persze tudom magamtól is. ez lesz az első családi kirándulásunk,szeretnék felkészült lenni!

2014. jún. 11. 07:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

félsátor,kalap,naptej,pancsolós cuccok!

Vinnék egy kis asztali ventillátort ha nagyon meleg lesz a szálláson!

nmetudom mennyire sötétben alszik a gyermeked de az enyémek a sötét szobában alsznak jót!Na már most a legtöbb szálláson csak egy kis vékony sárga függönyt tesznek fel ami azt eredményezi,hogy a nappal kellnek a gyerkeim,ez kb 6 óra,persze akkor meg lőttek a napnak,nyűgösek kialvatlanok!Úgyhogy én ár az utóbbi dőben beteszek pár sötét pokrócot és fel szoktam csipeszelni az ablakra hogy jó sötét legyen a szobában!Persze oda is lehet telefonálni megkérdezni milyen sötétítők vannak és akkor nem cipeled feleslegesen a pokrócokat!

gyógyszerek ,ködszerek mindenképpen kell

2014. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!